Kontakt do Eko Taxi w Katowicach

Kontakt do Eko Taxi w Katowicach

Kontakt do Eko Taxi w Katowicach można znaleźć w naszym serwisie internetowym. Oprócz tego, dane kontaktowe odnajdziesz na branżowych portalach i w wielu innych miejscach w sieci, w tym w wyszukiwarkach, po wpisaniu nazwy naszej korporacji. Dla późniejszej wygody warto zapisać je w telefonie, dzięki czemu szybko możesz do nas zadzwonić czy napisać. Sprawdzi się to zawsze wtedy, gdy potrzebujesz taksówki lub innej usługi z naszej oferty bądź w sytuacji, gdy masz jakieś pytanie.

Spis treści:
W jakich sytuacjach?
Potrzebna taksówka
Inna usługa
W sprawie pracy
Jak się z nami skontaktować?
Telefonicznie
Inne sposoby

Kiedy może się przydać kontakt do Eko Taxi w Katowicach?

Kontakt do Eko Taxi w Katowicach będzie oczywiście pomocny, gdy chcesz zamówić kurs dla siebie czy kogoś znajomego. Warto mieć jednak na uwadze, że nasza oferta wykracza poza same przejazdy. Równie dobrze możesz się z nami skontaktować, żeby wykorzystać którąś z pozostałych, bardzo przydatnych usług. Zapraszamy oczywiście do pisania do nas w razie jakichkolwiek pytań.

Gdy potrzebujesz taksówki

Najprostszym i najbardziej oczywistym przypadkiem jest sytuacja, w której chcesz gdzieś dojechać, korzystając z naszej taksówki. Obecnie dostępne są nowoczesne formy kontaktu z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, ale wiele osób wciąż najchętniej korzysta właśnie z tradycyjnej formy zamawiania taxi poprzez połączenie telefonicznie z dyspozytorem. W razie potrzeby możesz wtedy zamówić też większe taksówki kombi czy pojazd VAN dla 6-7 osób, które będą doskonałe, gdy podróżujesz większą grupą. Podróżowanie z nami jest naprawdę opłacalne, gdyż mamy bardzo konkurencyjne ceny, które sprawiają, że warto zastanowić się nad wsiadaniem do własnego samochodu czy komunikacji miejskiej. Dojedziesz z nami do dowolnego miejsca w Katowicach oraz okolicach miasta. Zachęcamy do wybrania naszej oferty zarówno mieszkańców, jak i przybywających w ten rejon turystów.

W celu skorzystania z innych usług w naszej ofercie

Eko Taxi to sprawdzona korporacja, która cieszy się uznaniem również w związku z tym, że nie ograniczamy się tylko do klasycznych przejazdów. Naszymi taksówkami można podróżować ze zwierzętami, tymi mniejszymi za darmo, a większymi za drobną dopłatą. Możemy pomóc w zakresie zleceń indywidualnych, obsługi imprez czy monitorowanego przewozu dzieci. Mamy do zaoferowania także bardzo chętnie wybieraną usługę zakupów na telefon przez całą dobę, która może być bardzo dogodna, gdy zabraknie czegoś w domu, a nie masz możliwości samemu udać się do sklepu.

Kobieta dzwoniąca na taxi

Dla osób zainteresowanych pracą na taksówce

Na naszej stronie znajdziesz kontakt, który dedykowany jest celom rekrutacyjnym. Możesz się z nami skontaktować, jeżeli uważasz, że sprawdziłbyś się, jeżdżąc na taksówce. To świetne zajęcie dla osób ceniących elastyczny grafik, pracę z ludźmi i zwyczajnie lubiących jeżdżenie samochodem. Jeśli celujesz w taki kierunek zawodowy, skontaktuj się z nami. Być może akurat będziemy poszukiwać nowych kierowców i zyskasz pracę, jakiej oczekujesz.

Jaki jest kontakt do Eko Taxi w Katowicach?

Kontakt do Eko Taxi w Katowicach znajdziesz oczywiście w postaci numeru telefonu, pod który możesz zadzwonić, chcąc zamówić taksówkę lub inną usługę. Mieszkańcom miasta, którzy planują często podróżować naszymi samochodami, polecamy również pobranie naszej aplikacji, która jest bardzo wygodna i funkcjonalna. Na stronie znajduje się oprócz tego dedykowany formularz, a w razie czego zapraszamy też do kontaktu mailowego, gdyż z chęcią odpowiemy na ewentualne pytania.

Telefonicznie

W przypadku taksówek tradycyjnie kojarzy się oczywiście kontakt telefoniczny. Celem zamówienia kursu lub jakiejś innej usługi wybierz numer 32 722 02 22. Jeśli mieszkasz w Katowicach i planujesz korzystać z naszych usług często lub chociaż sporadycznie, dobrym pomysłem może być pobranie naszej aplikacji, poprzez którą możesz wygodnie aranżować swoje przejazdy, a nawet dodać tam kartę płatniczą i regulować opłaty za kursy w wygodny, bezgotówkowy sposób. Pod numerem 882 186 908 możesz się z nami skontaktować w sprawach rekrutacyjnych.

Przez e-mail lub formularz

W razie jakichkolwiek innych kwestii czy pytań polecamy napisanie do nas w takiej sprawie, a na pewno wyjaśnimy wszelkie niejasności. Wygodnym sposobem jest wysłanie wiadomości poprzez formularz dostępny w serwisie, w którym wystarczy podać imię i nazwisko, e-mail oraz treść wiadomości. Możesz napisać też bezpośrednio na adres mailowy biurokatowice@ekotaxi.pl. W sprawie oferty bezgotówkowej zapraszamy do kontaktu na adres jan.nagiel@ekotaxi.pl lub pod numerem telefonu 660 791 612.

Kontakt do Eko Taxi w Katowicach jest dostępny w kilku formach. Możesz wybrać drogę telefoniczną, ale również skontaktować się z nami pisemnie, co będzie bardzo pomocne w razie ewentualnych pytań. Zachęcamy do zadzwonienia lub napisania do nas, a na pewno Ci pomożemy.

Może Cię zainteresować również

 • Off Festival Katowice – polecamy najlepsze niszowe wydarzenie muzyczne w Polsce
  2–4 sierpnia 2019 – w tych dniach odbędzie się 14. ...
 • Taxi na lotnisko w KatowicachTaxi na lotnisko w Katowicach
  Taxi na lotnisko w Katowicach to sposób na dotarcie na ...
 • Sylwester w Katowicach 2023Sylwester w Katowicach 2023
  Sylwester w Katowicach 2023 będzie z pewnością pełen wrażeń. Istnieje dużo możliwości, by ciekawie spędzić tę noc, więc możesz wybrać to, co najbardziej lubisz. Wiele wskazuje na to, że podobnie jak w minionych latach, w okolicy odbędzie się duża impreza organizowana przez jedną z najpopularniejszych telewizji. Bez względu na to co zaplanujesz, w wybrane miejsce dojedziesz wygodnie z Eko Taxi. ...
 • Postoje taxi w KatowicachPostoje taxi w Katowicach
  Postoje taxi w Katowicach to miejsca, gdzie zwykle ...
 • Atrakcje dla dzieci w KatowicachAtrakcje dla dzieci w Katowicach
  Atrakcje dla dzieci w Katowicach są czymś, czego poszukują zarówno dorośli mieszkańcy miasta, jak i przybywający tu turyści, którzy chcą zaaranżować wolny czas dla najmłodszych. Rejon ten ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Z powodzeniem możesz znaleźć lokalizacje nastawione na czystą zabawę, ale i takie, które potrafią przy okazji czegoś nauczyć. Spokojnie możesz przy tym znaleźć punkty, które sprawdzą się nawet w przypadku gorszej pogody. Jakie to miejsca?...