Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic

Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic

Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic to najkorzystniejsze rozwiązanie w kontekście dotarcia na tutejsze lotnisko. Będzie to o wiele bardziej opłacalne, niż pozostawienie samochodu na kilka dni na płatnym parkingu. Z kolei na tle komunikacji miejskiej jest to wariant znacząco wygodniejszy zwłaszcza że większość osób ma ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Taki kurs możesz zamówić, korzystając z korzystnej oferty naszego Eko Taxi.

Spis treści:
Dobra alternatywa
Popularna trasa
Samochodem lub autobusem
Komfortowa podróż taksówką
Wybierz ofertę Eko Taxi
Atrakcyjne stawki
Dodatkowe punkty oferty

Tanie przejazdy taxi z Katowic do Pyrzowic

Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic należy do często obieranych kursów. Wynika to z faktu, że tutejszy port lotniczy jest naprawdę rozbudowany i można z niego wyruszyć do wielu krajów. Na miejsce da się dojechać swoim autem lub komunikacją miejską, lecz z różnych względów nie są to najdogodniejsze środki transportu akurat w tym przypadku. Dużo lepiej wypada na tym tle taksówka, ponieważ można nią dojechać wygodnie i w odpowiednim czasie.

Popularny kierunek

W Pyrzowicach znajduje się port lotniczy i właśnie z tego względu jest to tak często pokonywana trasa z Katowic. Wynika to z faktu, że lotnisko jest nowoczesne i gwarantuje połączenia z krajami z Europy i nie tylko. Do tego możesz z niego polecieć również do Warszawy, gdzie czekają już niemal dowolne połączenia międzynarodowe, jakie realizuje się z Polski. Stosunkowo niedaleko znajduje się jeszcze lotnisko w Krakowie, lecz praktyka pokazuje, że większość mieszkańców Katowic i okolic tego miasta podróżuje właśnie z Pyrzowic.

Minusy podróży samochodem i autobusem

Droga samochodowa z Katowic do Pyrzowic jest dość korzystna, lecz większość osób wybierających lot samolotem udaje się w podróż przynajmniej na kilka dni, a czasem na dłużej. Jadąc własnym autem, wiązałoby się to z koniecznością zostawienia go dla bezpieczeństwa na płatnym i strzeżonym parkingu, a te w pobliżu lotniska są naprawdę drogie. Taka usługa często jest wyceniana nawet na kilkaset złotych. Zdecydowanie tańszą alternatywą jest komunikacja miejska, a konkretnie kursujące na tym odcinku autobusy. Tutaj pojawia się jednak poważny problem dotyczący komfortu – autobusy te bywają mocno zatłoczone, ponieważ wszyscy wchodzą tam z walizkami. Drugim kłopotem jest samo przemieszczanie się z własnymi bagażami, co będzie uciążliwe. W praktyce podróż autobusem na lotnisko może i będzie tania, lecz może pozostawić spory niesmak.

Kobieta na lotnisku

Najwygodniej taksówką

Wybierając tanią taksówkę, zapłaci się dużo mniej niż za parking przy lotnisku, a niewiele więcej niż za autobus. Komfort jazdy będzie jednak znacznie wyższy, niż w przypadku obu tych opcji. Kierowca taxi odbiera klienta spod jego domu czy mieszkania, a potem dowozi go niemalże pod sam terminal. Bez problemu można zabrać ze sobą nawet większy bagaż i nie będzie trzeba go nosić na długich odcinkach, a do tego nie trzeba się przejmować pogodą. Jeżeli nie możesz liczyć na to, że ktoś podwiezie Cię na lotnisko – taksówka będzie zdecydowanie najrozsądniejszym wyjściem.

Szukając taniego taxi z Katowic do Pyrzowic postaw na naszą ofertę

Chcesz zdecydować się na tanie taxi z Katowic do Pyrzowic lub w ramach innego kursu w tej okolicy? Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, czyli firmy, która ma już swoją renomę na rynku, gwarantując niezmiennie atrakcyjne stawki. Dysponujemy również większymi samochodami, gdy transportu potrzebuje kilka osób jednocześnie. Jak przystało na nowoczesną korporację taxi, nie ograniczamy się jedynie do klasycznych przyjazdów i możemy pomóc w wielu innych kwestiach.

W niskich cenach

Proponujemy niski pułap opłaty początkowej, a następnie korzystne stawki za poszczególne taryfy, bez żadnych niespodzianek, jeżeli chodzi o końcową cenę. W praktyce oznacza to, że możesz podróżować z nami za naprawdę niewielkie sumy, podczas gdy nasi kierowcy zadbają o to, abyś zawsze był wszędzie na czas. Oferujemy też kursy większymi samochodami typu VAN o pojemności nawet 6-7 osób, więc możesz wybrać taką opcję, gdy jedziesz gdzieś nieco większą grupą. Zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko na trasie do lotniska, ale również na wszelkich innych odcinkach w zakresie Katowic i okolic tego miasta. We wszystkich naszych taksówkach zapłacisz bezproblemowo w sposób bezgotówkowy.

Inne usługi

Obecne standardy rynkowe wymagają od dobrych firm powiększania swoich ofert i Eko Taxi zdecydowanie wpisuje się w te trendy. Umożliwiamy przewożenie w naszych taksówkach zwierząt, a nasi kierowcy mogą zrobić dla Ciebie zakupy na zamówienie i dostarczyć je pod wyznaczony adres. Obsługujemy również imprezy, przyjmujemy zlecenia indywidualne w ramach usługi monitorowanego przewozu dzieci. Zachęcamy do kontaktu, gdyż możemy pomóc w naprawdę wielu sprawach.
Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic pozwala szybko i komfortowo dostać się na tutejsze lotnisko. Nie trzeba się przejmować chodzeniem z ciężkimi bagażami czy pilnowaniem rozkładu jazdy. Z nami na swój lot dojedziesz na czas. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również