Taxi na 5 osób w Katowicach

Taxi na 5 osób w Katowicach

Taxi na 5 osób w Katowicach przydaje się grupom turystów, ale i samym mieszkańcom. To dobre rozwiązanie, gdy z jednej taksówki chce skorzystać kilkoro przyjaciół czy członków rodziny. Takie kursy mogą się przydać i pracownikom lokalnych firm, udającym się na spotkania czy imprezy integracyjne. Jeśli poszukujesz takiej usługi to zachęcamy do wybrania Eko Taxi.

Spis treści
Kiedy może się to przydać?
Skorzystaj z takiej oferty w Eko Taxi
Pewne kursy w atrakcyjnych cenach
Inne usługi w naszej ofercie

Kiedy przyda się taxi na 5 osób w Katowicach?

Taxi na 5 osób w Katowicach jest często wybierane przez turystów. Odwiedzający z innych miast przybywają zwiedzać okolicę w grupach i niekoniecznie chcą dzielić się przy podróży na parę oddzielnych taksówek. Skorzystać mogą na tym i mieszkańcy, choćby w kontekście wspólnego przemieszczenia się przyjaciół, rodzin czy nawet pracowników tutejszych firm, wybierających się na ważne spotkania czy integrację. Jest to znakomita alternatywa względem zamawiania dwóch osobnych kursów, gdyż wszyscy pojadą razem, dotrą na miejsce dokładnie w tym samym czasie, a sama cena usługi będzie przy tym niższa niż w przypadku dwóch kursów.

Dla turystów

Taka oferta bardzo przemawia do turystów, którzy często podróżują w kilkuosobowych grupach. Mogą to być większe rodziny, ale i zwykli znajomi czy zaprzyjaźnione pary, wybierające się na wspólny odpoczynek. Usługa większego taxi może się przydać od razu po przybyciu, gdyż często jest to podróż komunikacją publiczną, a po godzinach spędzonych w pociągu czy autobusie tacy turyści na pewno marzą o tym, żeby przesiąść się do wygodnej taksówki i dojechać komfortowo do miejsca noclegowego. Przyda się to oczywiście i podczas samego pobytu, żeby dojechać do różnych atrakcji turystycznych, w sposób dogodniejszy niż transportem publicznym. Z perspektywy turystów dodatkowym atutem jeżdżenia jednym autem jest fakt, że zwykle jest to dla nich nowe środowisko, więc wtedy lepiej trzymać się razem, żeby część grupy się nie zgubiła.

Grupy przyjaciół i członkowie rodzin

Z usług taxi korzystają rzecz jasna i sami mieszkańcy, także w kontekście przejazdów w kilkuosobowych grupach. Mogą to być przyjaciele wybierający się na wspólny wypad na miasto czy też do kogoś ze swojej paczki – można wtedy zamówić większe taxi i zabrać kolejne osoby po drodze, dojeżdżając na miejsce razem i w jednym momencie. To również ciekawe rozwiązanie dla rodzin, które nie chcą jechać własnym samochodem, gdyż rodzice chcą się napić lampki wina czy po prostu obawiają się o problemy z parkowaniem. Wybierając się zatem na święta czy imprezę okolicznością do krewnych mieszkających w Katowicach czy okolicy, warto rozważyć pojechanie tam właśnie większym taxi.

Przemieszczanie się pracowników po mieście

W Katowicach nie brakuje mniejszych i większych przedsiębiorstw, a ich pracownicy przemieszają się po mieście z myślą o różnych spotkaniach biznesowych czy konferencjach branżowych. Będąc w pracy, dużo osób rezygnuje z jeżdżenia własnym autem ze względu na korki i problemy z parkowaniem w godzinach roboczych. Wybranie się komunikacją publiczną na ważne spotkanie nie jest z kolei najlepsze wizerunkowo, więc optymalnie jest wybrać taxi. Jedna czy dwie osoby postawią na zwykłą taksówkę, lecz gdy z jakiegoś powodu wybrać ma się gdzieś kilkoro pracowników, to doskonale sprawdzi się wtedy większy pojazd. To także dobry wybór dla pracowników udających się na spotkania integracyjne – czy to organizowane przez firmę, czy ustalone prywatnie. Można wtedy umówić się na wspólny wyjazd bezpośrednio z miejsca pracy, a do tego nikt nie musi się przejmować ograniczeniami w zakresie picia alkoholu, wynikającego z konieczności bycia kierowcą.

Atuty względem zamawiania dwóch mniejszych taksówek

Jeżeli jakaś korporacja taxi nie dysponuje większymi pojazdami, to zwykle grupom pozostaje zamówienie dwóch kursów. Rzecz jasna każdy może się na to zdecydować, lecz jeżeli jest możliwość skorzystania z 5-osobowego auta, jak w Eko Taxi, to jest to zdecydowanie wygodniejsze. Wszyscy podróżują wspólnie, więc dotrą na miejsce o tej samej porze i nie ma jakiegokolwiek ryzyka, że ktoś się zgubi. Czasem podzielenie pasażerów na dwie grupy nie jest zresztą możliwe i wskazane, choćby gdy mowa o rodzinie z małymi dziećmi. Z kolei podróżujący pracownicy chcą koniecznie dotrzeć na miejsce spotkania w tym samym czasie, podczas gdy przy dwóch osobnych kursach zawsze może się zdarzyć, że któraś taksówka pechowo utknie w korku czy na światłach i dojedzie nieco później. Wreszcie nie można zapominać o kluczowym aspekcie, czyli samych finansach. Zamówienie jednego kursu będzie wyraźnie tańsze niż dwa kursy. Skorzystanie z tej oferty jest zatem po prostu rozsądne z punktu widzenia ekonomicznego.

Miasto Katowice

Zamów taxi na 5 osób w Katowicach z Eko Taxi

Jeżeli szukasz taxi na 5 osób w Katowicach, to zachęcamy do wybrania Eko Taxi. Jesteśmy sprawdzoną korporacją, cenioną za jakość i atrakcyjną cenę przejazdów. Poza standardowymi kursami oferujemy też usługi dodatkowe, o których więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej.

Tanie i sprawdzone taxi

Eko Taxi cieszy się dobrą renomą, gdyż nasi pasażerowie doceniają komfortowe przejazdy dostępne w naprawdę korzystnych i niskich cenach. Proponujemy dogodną formę zamawiania kursów nie tylko przez telefon, ale i internetowo czy przez naszą aplikację. U naszych kierowców bez problemu zapłacisz kartą, co obecnie powinno być już standardem, lecz niestety wiele korporacji nie dostosowuje się jeszcze do takich praktyk. Jeśli planujesz podróż w większej grupie to zachęcamy do skorzystania z naszej usługi kursu minibusem, mogącym pomieścić właśnie aż do sześciu pasażerów.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Jesteśmy nowoczesną korporacją taxi, która poza klasycznymi przejazdami, oferuje i szereg innych usług. Proponujemy choćby monitorowany przewóz dzieci czy obsługę imprez. Ciekawą propozycją jest opcja zakupów na telefon przez całą dobę, które mogą być dowiezione przez naszych kierowców do miejsca zamieszkania czy pracy. Osoby nastawione na szczególny komfort mogą wybrać usługę kursu samochodem klasy VIP, o podwyższonym standardzie, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Taxi na 5 osób w Katowicach jest usługą bardzo przydatną i choć nie oferują jej wszystkie korporacje, to z takich kursów możesz skorzystać wybierając Eko Taxi. Sprawdza się to dla turystów i mieszkańców, którzy chcą się przemieszać w kilka osób wspólnie i nie płacąc niepotrzebnie większych pieniędzy za podwójny, standardowy kurs. Polecamy zatem wybór naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Katowicach z dworca na lotniskoTaxi w Katowicach z dworca na lotnisko
  Taxi w Katowicach z dworca na lotnisko należy do często realizowanych kursów. Odcinek ten pokonują osoby, które wybierają się najczęściej w dalsze podróże poza granice kraju, lecąc bezpośrednio z tutejszego portu lotniczego. Najpierw jednak pozostaje kwestia dotarcia na samolot, często nie tylko z bagażem podręcznym, ale i większymi walizkami. W takich okolicznościach zdecydowanie najwygodniejsze jest zamówienie taksówki. ...
 • Dodatkowe usługi taxi ułatwiają życie pasażeromUsługi Taxi w Katowicach – skorzystaj z opcji dodatkowych i zyskaj cenny czas dla siebie!
  Usługi taxi w Katowicach poza klasyczną opcją ...
 • Taxi Pyrzowice-KatowiceTaxi Pyrzowice-Katowice
  Kurs taxi Pyrzowice-Katowice jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych przejazdów taksówkarskich realizowanych w tym regionie. Wynika to rzecz jasna z faktu, iż w Pyrzowicach znajduje się katowicki port lotniczy, w związku z czym codziennie, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, jest tam duży ruch. Osoby, które muszą dostać się na to lotnisko z Katowic lub odwrotnie, zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Katowice....
 • Taksówki w KatowicachTaksówki w Katowicach
  Taksówki w Katowicach to wygodny środek transportu, z ...
 • Sylwester w Katowicach 2022Sylwester w Katowicach 2022
  Sylwester w Katowicach 2022 będzie pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Już teraz można snuć pierwsze plany na zaaranżowanie ostatniej nocy w roku, tak, żeby spędzić ją w ulubiony sposób. Coś dla siebie odnajdą zarówno entuzjaści zbiorowych zabaw miejskich, jak i osoby preferujące bardziej kameralne koncerty czy sztuki teatralne. Jeśli nie zamierzasz zostawać w domu i planujesz jakieś wyjście, warto skorzystać tego dnia z taksówek....