Taxi w Katowicach z płatnością kartą

Taxi w Katowicach z płatnością kartą

Taxi w Katowicach z płatnością kartą to opcja poszukiwana przez wielu potencjalnych klientów. Obecnie rozliczenia bezgotówkowe stały się już na tyle popularne, że dużo osób wręcz wymaga takiej możliwości. Jest to związane z komfortem, a pod niektórymi względami wręcz z poczuciem bezpieczeństwa. Niestety wśród niezrzeszonych kierowców oraz niektórych korporacji dalej nie ma takiej opcji. Trzeba mieć ze sobą banknoty i monety. Takiej potrzeby nie będzie, gdy wybierzesz usługi Eko Taxi.

Spis treści:
Zalety
Komfort
Bezpieczeństwo
Oszczędność czasu
Wybierz Eko Taxi
Powszechność usługi
Nasza oferta

Jakie korzyści wiążą się z wybraniem taxi w Katowicach z płatnością kartą?

Taxi w Katowicach z płatnością kartą to wariant umożliwiający komfortowe przejazdy i równie przyjazną formę płatności. Przez wiele osób jest ona uważana zwyczajnie za wygodniejszą, gdyż wystarczy jeden niewielki przedmiot zamiast dużego portfela. Zwykle występuje do tego niewielkie ryzyko zgubienia takiego środka płatniczego, a w razie czego można szybko zareagować i nic nie stracić. Nie sposób nie docenić również tego, że taka forma rozliczeń jest zdecydowanie szybsza od regulowania zobowiązań gotówką.

Wygoda

Trend płatności bezgotówkowych jest widoczny od kilku lat, a obecnie zaczyna wręcz dominować, wypierając pomału tradycyjną gotówkę. Jest to widoczne niemalże przy dowolnych usługach i nie inaczej jest w przypadku taksówek. Sporym atutem jest w tym przypadku to, że wystarczy mieć przy sobie niewielką i lekką kartę, która zmieści się równie dobrze w etui na dokumenty. Coraz więcej osób mając do dyspozycji taką opcję, rezygnuje z noszenia oddzielnego portfela, który zabiera więcej miejsca i jest cięższy, szczególnie gdy znajdą się w nim monety. Korzystając z karty, nie musisz się przejmować, czy zabrałeś z domu odpowiednią kwotę pieniędzy, gdyż w dowolnej chwili masz dostęp do środków ze swojego konta bankowego.

Płatność zbliżeniowa

Bezpieczeństwo

W praktyce korzystanie z karty kosztem gotówki okazuje się zdecydowanie bezpieczniejsze. Saszetkę czy etui z dokumentami ma się zwykle schowaną w dobrze zabezpieczonym miejscu takim jak wewnętrzne kieszenie, podczas gdy większe portfele mogą się tam nie mieścić lub wywołać niekorzystne estetycznie wybrzuszenia. W przypadku karty dodatkowym plusem jest to, że nawet jeżeli dojdzie do jej utraty w związku z przestępstwem lub zwyczajnie zgubi się taki przedmiot, można szybko zareagować, dzwoniąc do banku, dzięki czemu nie straci się żadnych środków finansowych. Przy stracie gotówki rzecz jasna nie ma już zwykle szansy na jej odzyskanie. Dodatkowym aspektem, który uwypuklił się szczególnie w czasie pandemii, jest samo bezpieczeństwo zdrowotne. Banknoty i momenty są podawane z rąk do rąk przez dziesiątki kolejnych osób, więc gromadzą się na nich zarazki, podczas gdy karty dotyka w zasadzie tylko jej właściciel, ponieważ obecnie większość transakcji rozlicza się zbliżeniowo.

Najszybsze rozwiązanie

Nie ma wątpliwości, że rozliczenia bezgotówkowe są dużo korzystniejsze, jeżeli chodzi o czas realizacji. Ustawienie kwoty na terminalu i zbliżenie do niego karty trwa od kilku do kilkunastu sekund. Nawet w sytuacji konieczności podania numeru PIN, płatność kartą w zasadzie zawsze jest zwyczajnie szybszą opcją.

Jeśli interesuje Cię taxi w Katowicach z płatnością kartą, postaw na Eko Taxi

Taxi w Katowicach z płatnością kartą może się wydawać standardem, lecz wbrew pozorom po ulicach porusza się do teraz sporo taksówek, które nie mają terminali. W Eko Taxi nie będzie takiego problemu, gdyż stosowne urządzenia znajdują się w każdym z pojazdów. Możesz z nami sprawnie poruszać się po mieście i okolicach lub skorzystać z naszych innych usług, które też mogą okazać się naprawdę pomocne w codziennym życiu.

Dostępne metody płatności w taksówkach

Obrót bezgotówkowy jest obecnie tak powszechny, że bardziej wyróżniają się już w zasadzie punkty, w których nie można płacić kartą. Branża taxi jest jednak pod tym względem dość specyficzna, także w związku z rozróżnieniem większych i mniejszych korporacji, które uzupełniają na rynku niezrzeszeni taksówkarze. Ci ostatni zaskakująco często nie przejmują się terminalami i ograniczają się do samej gotówki. Część firm taksówkarskich również nie dostosowuje się jednak do obecnych realiów i nie posiada terminali lub znajdują się one tylko w wybranych taksówkach. W dobrych korporacjach płatności bezgotówkowe muszą być zapewnione i tak jest w przypadku naszego Eko Taxi.

Oferta Eko Taxi

Poza wygodną formą płatności możesz liczyć na to, że sama suma do uregulowania na pewno będzie zadowalająca. Wszystko przez to, że jesteśmy tanim taxi, więc możesz podróżować z nami po Katowicach i okolicach, nie nadwyrężając swojego budżetu. Umożliwiamy zamówienie większych taksówek dla grup powyżej czterech osób, które nie zmieściłyby się do standardowego pojazdu osobowego. Pomagamy też w mniej oczywistych usługach przewozu zwierząt, obsługi imprez, zleceń indywidualnych czy monitorowanego przewozu dzieci. Nasi kierowcy mogą pomóc również w kontekście zakupów na telefon przez całą dobę, zapraszamy do kontaktu.
Taxi w Katowicach z płatnością kartą może się wydawać standardem w obecnych realiach, lecz wbrew pozorom nie wszystkie taksówki krążące po mieście mają do dyspozycji terminale. Takiego problemu nie będzie na pewno, jeżeli wybierzesz usługi Eko Taxi. Nasza oferta jest rozbudowana, a przy tym atrakcyjna cenowo.

Może Cię zainteresować również

 • Co warto zobaczyć w Katowicach i okolicy? Eko Taxi podpowiada!
  Co warto zobaczyć w Katowicach i okolicy? Eko Taxi ...
 • Taxi w SosnowcuTaxi w Sosnowcu
  Taxi w Sosnowcu cieszy się sporym zainteresowaniem. ...
 • Taxi w Siemianowicach ŚląskichTaxi w Siemianowicach Śląskich
  Taxi w Siemianowicach Śląskich to rozwiązanie dla osób ...
 • Tanie taxi z Katowic do PyrzowicTanie taxi z Katowic do Pyrzowic
  Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic to najkorzystniejsze rozwiązanie w kontekście dotarcia na tutejsze lotnisko. Będzie to o wiele bardziej opłacalne, niż pozostawienie samochodu na kilka dni na płatnym parkingu. Z kolei na tle komunikacji miejskiej jest to wariant znacząco wygodniejszy zwłaszcza że większość osób ma ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Taki kurs możesz zamówić, korzystając z korzystnej oferty naszego Eko Taxi....
 • Imprezy w SpodkuImprezy w Spodku
  Imprezy w Spodku stanowią ważną część życia ...