Tanie taksówki w Katowicach

Tanie taksówki w Katowicach

Tanie taksówki w Katowicach to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących środka transportu w tym mieście. Jest to dużo wygodniejsze od komunikacji miejskiej, gwarantując przy okazji, że wszędzie dojedziesz na czas. Warto to potraktować nawet jako alternatywę dla własnego samochodu, ponieważ będzie to korzystniejsze lub porównywalne finansowo, a nie musisz się przejmować korkami czy parkowaniem. Zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi.

Spis treści:
Oferta Eko Taxi
Korzystne przejazdy
Wygodna płatność
Dodatkowe usługi
Dlaczego opłaca się podróżować w ten sposób?
Komfort
Czas
Kwestia ceny

Tanie taksówki w Katowicach od Eko Taxi

Tanie taksówki w Katowicach to usługa, na którą możesz liczyć, wybierając naszą ofertę Eko Taxi Katowice. Posiadamy przy tym rozbudowaną flotę pojazdów, więc możemy przewozić nawet duże grupy osób. Dla wielu klientów bardzo ważna jest obecnie możliwość płacenia bezgotówkowo, co możesz dokonać u naszych kierowców. Poza klasycznymi przejazdami taksówkarze mogą Ci pomóc również w innych zadaniach. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.

Standardowe kursy

Jak w przypadku każdej korporacji taxi podstawą naszej oferty są oczywiście przewozy osób, które odbywają się po niskich cenach, ustalanych zgodnie z taryfami. Te odnoszą się do obszaru, w jakim wyznaczona jest trasa (po mieście lub poza jego granicami), a także godzin (w ciągu dnia czy w nocy) i rodzaju dnia (dni robocze, niedziele i święta). Ze szczegółami możesz się zapoznać w cenniku na stronie. Z kolei za drobną dopłatą nasi klienci mogą zamówić większy samochód kombi czy nawet van dla 6-7 osób, który będzie doskonały dla grup przyjaciół i większych rodzin.

Płać wygodnie kartą

Obecnie płatności bezgotówkowe są już powszechne, ale wciąż nie każda firma taxi posiada terminale. Warto na to uważać, próbując łapać taksówkę z ulicy, ponieważ może się okazać, że u danego przewoźnika zapłacisz tylko gotówką. W Eko Taxi nie ma absolutnie tego problemu, ponieważ u kierowców uregulujesz opłatę za kurs, korzystając z karty płatniczej. Polecamy poza tym pobranie naszej aplikacji mobilnej, przez którą można zamawiać i opłacać przejazdy, po podpięciu tam swojej karty.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Jesteśmy nowoczesną korporacją taxi, więc nie zamykamy się tylko na tradycyjne usługi. Wyróżnia nas to, że pojazdami Eko Taxi można podróżować ze zwierzętami. Co więcej, te małe w transporterach mogą pojechać za darmo – w przypadku większych pupili pobieramy dodatkową opłatę. Ciekawą usługą są zakupy na telefon, które zostaną dostarczone pod wyznaczony adres. W naszej ofercie znajdują się również takie usługi jak monitorowany przewóz dzieci czy obsługa imprez.

Kierowca taksówki

Dlaczego warto postawić na tanie taksówki w Katowicach?

Tanie taksówki w Katowicach są główną alternatywą dla środków transportu publicznego. Na ich tle wypadają o wiele lepiej, ponieważ dla pasażera wiążę się to z większą swobodą i ograniczeniem ryzyka, że spóźni się na ważne spotkania przez opóźnienia w rozkładzie jazdy. Wybierając naszą ofertę, nie musisz się obawiać o wysokość stawek.

Wygoda

Taksówka jest bardzo wygodna, ponieważ wsiadasz do niej w zasadzie bezpośrednio przed domem czy mieszkaniem, a wysiadasz dokładnie przed miejscem docelowym. Nie musisz się przejmować chodzeniem na przystanek, jak w przypadku autobusu, czy szukaniem miejsca parkingowego, z czym trzeba się liczyć we własnym samochodzie i co bywa sporym wyzwaniem. Sam komfort jazdy jest nieporównywalnie większy w taxi niż w transporcie publicznym.

Szybkość

Komunikacja miejska ma to do siebie, że posiada określony rozkład jazdy. Często zdarzają się opóźnienia, a jeżeli na danym kursie trafią się korki, kierowca nie ma możliwości ominięcia ich. Takie posiada z kolei taksówkarz, który w razie czego może pojechać inną drogą – nasi kierowcy doskonale znają tymczasem topografię miasta i potrafią umiejętnie wyminąć problematyczne rejony. Taksówka jest zatem o wiele szybsza i daje gwarancję, że wszędzie dotrzesz na czas, co może być szczególnie ważne. Paradoksalnie, zamawiając taxi z odpowiednim zapasem czasu, w wiele miejsc dojedziesz do tego szybciej niż własnym samochodem, ponieważ nie tracisz wtedy czasu na szukanie miejsca parkingowego, tylko wysiadasz od razu w miejscu docelowym.

Mit cenowy

Często można się spotkać z krążącymi legendami o drogich taksówkach, podczas gdy najczęściej nie mają one żadnego pokrycia z rzeczywistością. Oczywiście warto uważać na niezrzeszonych kierowców, którzy zawyżają ceny, ale w sprawdzonej i taniej korporacji, takiej jak Eko Taxi, stawki są wyjątkowo korzystne.

Taxi w Katowicach jest optymalnym rozwiązaniem, gdy chcesz poruszać się po mieście i okolicy z dużym komfortem, jednocześnie nie płacąc za to wiele. Będzie tak pod warunkiem, że wybierzesz odpowiednie usługi. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Tanie taksówki w KatowicachTanie taksówki w Katowicach
  Tanie taksówki w Katowicach to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących środka transportu w tym mieście. Jest to dużo wygodniejsze od komunikacji miejskiej, gwarantując przy okazji, że wszędzie dojedziesz na czas. Warto to potraktować nawet jako alternatywę dla własnego samochodu, ponieważ będzie to korzystniejsze lub porównywalne finansowo, a nie musisz się przejmować korkami czy parkowaniem. Zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi....
 • Taxi w Katowicach do PiotrowicTaxi w Katowicach do Piotrowic
  Taxi w Katowicach do Piotrowic jest poszukiwane najczęściej przez mieszkańców tej dzielnicy lub osoby z innych obszarów miasta. Często wiąże się to z chęcią skorzystania z tutejszych terenów zielonych czy ciekawej oferty kulturalnej. Podróżowanie w te okolice komunikacją miejską jest dość utrudnione z uwagi na utrzymujący się od lat brak wygodnych połączeń tramwajowych. Z tego względu dobrym pomysłem będzie zamówienie taksówki Eko Taxi....
 • Atrakcje dla dzieci w KatowicachAtrakcje dla dzieci w Katowicach
  Atrakcje dla dzieci w Katowicach są czymś, czego poszukują zarówno dorośli mieszkańcy miasta, jak i przybywający tu turyści, którzy chcą zaaranżować wolny czas dla najmłodszych. Rejon ten ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Z powodzeniem możesz znaleźć lokalizacje nastawione na czystą zabawę, ale i takie, które potrafią przy okazji czegoś nauczyć. Spokojnie możesz przy tym znaleźć punkty, które sprawdzą się nawet w przypadku gorszej pogody. Jakie to miejsca?...
 • Lato w KatowicachLato w Katowicach
  Lato w Katowicach to okres, w którym wiele osób ...
 • Kontakt do Eko Taxi w KatowicachKontakt do Eko Taxi w Katowicach
  Kontakt do Eko Taxi w Katowicach można znaleźć w naszym serwisie internetowym. Oprócz tego, dane kontaktowe odnajdziesz na branżowych portalach i w wielu innych miejscach w sieci, w tym w wyszukiwarkach, po wpisaniu nazwy naszej korporacji. Dla późniejszej wygody warto zapisać je w telefonie, dzięki czemu szybko możesz do nas zadzwonić czy napisać. Sprawdzi się to zawsze wtedy, gdy potrzebujesz taksówki lub innej usługi z naszej oferty bądź w sytuacji, gdy masz jakieś pytanie. ...