Taksówka na parkingu

Taxi w Siemianowicach Śląskich

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 8 zł
I taryfa – 2,78zł
II taryfa – 3,60z
III taryfa – 5,00 zł
IV taryfa – 6,50 zł
Godzina postoju – 40 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 6 pasażerów

Taxi w Siemianowicach Śląskich to rozwiązanie dla osób liczących na komfortowe przejazdy, lecz nie posiadających własnych samochodów. Czasem i właściciele pojazdów postanawiają z nich zrezygnować i sięgają po taksówkę. Poszukując odpowiedniej korporacji, sprawdź czy ma ona wystarczająco dobre opinie w zakresie bezpieczeństwa i samej kultury kierowców. Oczywiście ważne są też inne aspekty, w tym cena. Jeżeli szukasz taniej, a jednocześnie sprawdzonej opcji, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Czym się kierować przy wyborze?
Renoma
Cennik
Metody zamawiania
Płatność bezgotówkowa
Postaw na Eko Taxi

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Na co zwrócić uwagę, poszukując taxi w Siemianowicach Śląskich?

Wybierając taxi w Siemianowicach Śląskich na pewno postaw na sprawdzoną firmę. Najlepiej zweryfikować to na bazie opinii, co jest obecnie ułatwione w związku z powszechnym dostępem do sieci. Jeżeli korporacja jest znana, to nie musisz mieć żadnych obaw w kontekście bezpieczeństwa czy samej uczciwości danego przewoźnika. Przy okazji dowiesz się zapewne czy sami kierowcy są odpowiednio nastawieni względem klientów. Z pewnością istotnym czynnikiem będzie cena, gdyż nikt nie chce oczywiście przepłacać za kursy. Wiele osób patrzy i na kwestię możliwości zamawiania taksówek, żeby dało się to zrobić nie tylko telefonicznie, ale i w inny sposób, choćby poprzez aplikację. Wreszcie sprawdź czy w pojazdach pod banderą konkretnej korporacji można płacić w sposób bezgotówkowy, co jest obecnie niemal standardem i zapewni duży komfort.

Opinie

Obecnie przy powszechnym dostępie do Internetu, zweryfikowanie różnych informacji zajmuje tylko chwilę. Poszukując taxi sprawdź zatem wybraną korporację w sieci, weryfikując jej autentyczność i zdanie innych. Z góry można dzięki temu wyeliminować nieuczciwych przewoźników, którzy nie gwarantują pełnego bezpieczeństwa czy stosują praktyki mające negatywne skutki dla klientów, zwykle w kwestiach finansowych. Sprawdzona firma będzie miała swoją stronę internetową, a do tego przeczytasz o niej sporo opinii samych klientów. Przy okazji możesz się dowiedzieć czy są oni po prostu zadowoleni z takich usług. Pozytywne oceny zbiorą korporacje, których kierowcy dysponują dobrymi samochodami, a sami taksówkarze są zwyczajnie kulturalni i mili w stosunku do osób przewożonych. W Eko Taxi możesz liczyć pod tym względem na wysoki standard, co jest potwierdzone licznymi pozytywnymi wrażeniami, którymi dzielą się z innymi nasi klienci. Oczywiście renoma Eko Taxi jest potwierdzona obecnością naszej korporacji nie tylko w tutejszej aglomeracji, ale i w wielu innych miastach w Polsce.

Ceny

Rzecz jasna jednym z pierwszych aspektów na które zwrócisz uwagę jest cennik. Jeśli korporacja jest sprawdzona i wiesz już, że możesz się z nią bezpiecznie oraz komfortowo poruszać, to sprawdź ceny. Każdemu zależy na tym, żeby podróżować możliwie jak najmniejszym kosztem. Wybierz zatem korporację Eko Taxi, gdzie relacja ceny do jakości przejazdów jest zdecydowanie odpowiednia. W kontekście cen uważaj również na oszustów, którzy prowadząc działalność przewozową stają w miejscach charakterystycznych dla taksówek i czekają na klientów, którzy w pośpiechu wejdą do ich pojazdu, nie spoglądając na zawyżony cennik. Jest to niestety praktyka spotykana szczególnie w dużych metropoliach, ale zdarza się i innych miastach. Jeżeli chcesz zatem złapać kurs będąc gdzieś na mieście, to wybieraj oznakowane taksówki znanych korporacji, gdyż w przeciwnym razie może się okazać, iż padniesz ofiarą oszustwa.

Taxi GPS

Łatwość zamawiania

Pewną tradycją i standardem jest zamawianie kursów poprzez połączenia telefoniczne. Obecnie coraz większa grupa klientów poszukuje jednak korporacji, które dają więcej możliwości. W końcu nie zawsze chcesz czekać na dodzwonienie się do dyspozytora w godzinach szczytu. W przypadku Eko Taxi oprócz klasycznego zamawiania telefonicznego, udostępniamy aplikację mobilną, przez którą możesz wygodnie zaaranżować kurs korzystając ze swojego smartfona. Decyduje się na to wielu klientów, zwłaszcza młodych, którzy w tej chwili oczekują już wręcz takich rozwiązań.

Możliwość płatności kartą

Współcześnie odchodzi się już coraz bardziej od płacenia gotówką, na rzecz o wiele wygodniejszych z perspektywy obu stron rozliczeń bezgotówkowych. Wybierając korporację taxi dowiedz się zatem czy w taksówkach będzie można zapłacić kartą. Wbrew pozorom nie jest to jeszcze spotykane we wszystkich pojazdach tego typu, co jest sporym mankamentem i może prowadzić nawet do nieporozumień. Wielu ludzi nie nosi już ze sobą żadnego zapasu gotówki, gdyż powszechne jest płacenie kartą, więc ewentualny brak takiej możliwości w pojeździe, będzie sporym minusem. W Eko Taxi taksówki są natomiast wyposażone w terminale, zatem możesz spokojnie regulować należność w sposób bezgotówkowy, do czego gorąco zachęcamy.

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Szukasz taniego taxi w Siemianowicach Śląskich? Wybierz Eko Taxi

Jeżeli poszukujesz taniego taxi w Siemianowicach Śląskich, to zdecyduj się na podróże z Eko Taxi. Jesteśmy sprawdzoną marką, także w tym rejonie kraju, natomiast poza wysoką jakością usług, gwarantujemy naprawdę konkurencyjne ceny. Dodatkowo nasza oferta jest znacznie szersza i możesz skorzystać nie tylko z klasycznych przejazdów, ale i z kursów specjalnymi pojazdami czy mniej standardowych usług.

Nasza oferta

Oddział Eko Taxi znajduje się w Katowicach, natomiast realizujemy kursy i w innych miastach na terenie konurbacji górnośląskiej, w tym w Siemianowicach Śląskich. Jesteśmy sprawdzoną korporacją, cieszącą się dobrą renomą wśród klientów. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że taksówka zawsze będzie na czas i dojedziesz w wybrane miejsce szybko oraz bezpiecznie, a przy tym komfortowo. Co ważne wysoka jakość usług pozostaje w korzystnej relacji względem cen, które są naprawdę niskie. W ramach I taryfy każdy kilometr będzie kosztował zaledwie 1,86 zł, a w najdroższej opcji z taryfy IV, będzie to 3,96 zł. Za dopłatą możesz zdecydować się na kurs samochodem klasy VIP, który zapewnia jeszcze większą wygodę. Dysponujemy również minibusami, które mogą pomieścić aż do sześciu pasażerów. Zachęcamy zatem do podróży zarówno pojedyncze osoby, pary, jak i rodziny czy grupy przyjaciół.

Dodatkowe usługi

Oprócz zwykłych kursów oraz tych nieco innymi pojazdami, mamy do zaoferowania także trochę mniej typowe usługi jak na standardy taxi. Zajmujemy się choćby zakupami na telefon przez całą dobę. Mogą one dotyczyć różnych produktów ze sklepów, ale i dostarczenia jedzenia z wybranej restauracji, która nie oferuje dowozu, a nie chcesz fatygować się do niej osobiście po odebranie posiłków na wynos. Oprócz tego mamy do zaoferowania usługę monitorowanego przewozu dzieci. Eko Taxi pomaga zatem w codziennym sprawach i to nie tylko w zakresie najprostszych przejazdów.

Wybierając korporację taxi w Siemianowicach Śląskich, w pierwszej kolejności sprawdź jej wiarygodność i opinie klientów. Unikniesz dzięki temu nieuczciwych przewoźników i takich, którzy nie oferują odpowiedniej jakości obsługi. Następnie sprawdź jeszcze kwestie związane z cenami, metodami zamawiania kursów czy możliwością płacenia bezgotówkowo. Zachęcamy do wybrania sprawdzonej korporacji, a więc Eko Taxi, gdyż z naszymi kierowcami możesz przemieszczać się komfortowo i tanio.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KATOWICE
ul. Sobieskiego 27
40-082 Katowice
biurokatowice@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Oferta Bezgotówkowa
jacek.stadnicki@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.