Taksówka na parkingu

Taxi w Sosnowcu

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 8 zł
I taryfa – 2,78zł
II taryfa – 3,60z
III taryfa – 5,00 zł
IV taryfa – 6,50 zł
Godzina postoju – 40 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 6 pasażerów

Taxi w Sosnowcu cieszy się sporym zainteresowaniem. Pomimo dość dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, wielu mieszkańców stawia właśnie na taksówki. Takie przejazdy będą oczywiście zdecydowanie wygodniejsze i bardziej komfortowe. Nie trzeba się również przejmować warunkami pogodowymi, gdyż kierowca zagwarantuje bezpośredni przejazd z określonego punktu w wyznaczone miejsce. Popularne są kursy na terenie miasta, ale i do pobliskiego lotniska. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.

Spis treści
Czemu warto wybrać ten środek transportu?
Podróżuj z Eko Taxi
Standardowe kursy
Pozostała oferta
Postaw na taksówkę, wybierając się na lotnisko

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Dlaczego warto podróżować taxi w Sosnowcu?

Taxi w Sosnowcu to bardzo komfortowy środek transportu. Nie musisz go dzielić z innymi osobami, tak jak ma to miejsce w przypadku pojazdów publicznych, co zapewnia odpowiednią dozę prywatności i swobody. Jednocześnie zostaniesz odebrany sprzed samego domu czy mieszkania, więc nie musisz stać na zewnątrz w oczekiwaniu na autobus czy tramwaj, co może być uciążliwe, szczególnie przy niższych temperaturach lub opadach deszczu bądź śniegu. Podobną wygodę zapewnia w zasadzie tylko własny samochód, lecz nie każdy go posiada i nie zawsze będzie to odpowiedni wybór, gdy wybierasz się na spotkanie z bliskimi lub znajomymi i chciałbyś się napić nieco alkoholu. Taksówka podwiezie dodatkowo w wyznaczone miejsce i nie musisz się obawiać szukania przestrzeni do zaparkowania czy konieczności odbycia spaceru, gdy nie uda się zatrzymać blisko docelowego punktu.

Wygoda i komfort

Sosnowiec posiada dość rozbudowaną infrastrukturę w zakresie komunikacji miejskiej, gdyż możesz tu liczyć na połączenia autobusowe i tramwajowe. Nie da się jednak ukryć, że trudno jest porównać komfort podróżowania zbiorczymi środkami transportu, z tymi prywatnymi, a więc samochodami. Nie każdy posiada z kolei własny pojazd czy nawet prawo jazdy. Dodatkowo nawet dysponując autem nie zawsze chce się z niego skorzystać. Część osób wybiera ten wariant, gdy udaje się do pracy, ale trudno wybrać się w ten sposób na spotkanie ze znajomymi, podczas którego chciałoby się wypić lampkę wina czy drinka. Taksówka jest zatem naprawdę dobrym rozwiązaniem, bez względu na to gdzie chcesz dojechać, o której i w jakich okolicznościach. Kierowca podjedzie w określone miejsce i zapewni dojazd dokładnie w wyznaczoną lokalizację. Możesz w tym czasie cieszyć się swobodą, brakiem tłumu, który często pojawia się w komunikacji miejskiej i uniezależnieniem się od pogody, gdyż ograniczysz w tym przypadku do minimum czas przebywania na zewnątrz.

Szybkość przejazdów

Poza komfortem nie sposób nie docenić tego, że taksówką dojedziesz w konkretne miejsce zwyczajowo najszybciej. Auta poruszają się szybciej niż autobusy czy tramwaje, które poza niskimi prędkościami tracą czas zatrzymując się na pośrednich przystankach. Praktyka pokazuje, że z taxi dojedziesz w określone miejsca zwykle prędzej niż własnym samochodem. Po pierwsze kierowcy świetnie znają topografię miasta i wiedzą też doskonale jakich ulic unikać w godzinach szczytu, gdy mogą być one zakorkowane. Dodatkowo jadąc własnym pojazdem musisz się przejmować jego zaparkowaniem, co bywa problematyczne i czasochłonne. Taksówką dotrzesz pod sam punkt docelowy, zwłaszcza, że takie auta mogą się w końcu zatrzymać w wielu miejscach niedozwolonych dla prywatnych kierowców.

Pasażerka taksówki
Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Eko Taxi oferuje przejazdy taxi w Sosnowcu na Pogoń i do innych części miasta

Jeżeli szukasz taxi, którym dojedziesz na Pogoń w Sosnowcu lub w inne rejony miasta, to polecamy wybór Eko Taxi. Nasz oddział znajduje się w Katowicach, lecz kursujemy po terenie całej aglomeracji. Proponujemy tradycyjne przejazdy w korzystnych cenach. Oprócz tego realizujemy jednak i inne zlecenia. Możesz zamówić samochód wyższej klasy czy minibus dla kilku osób. W ofercie mamy również propozycję choćby zakupów na telefon.

Klasyczne przejazdy

Podstawą naszej oferty są oczywiście tradycyjne kursy taksówkami osobowymi. Eko Taxi ma w tym rejonie oddział w Katowicach, lecz zajmujemy się przejazdami w obrębie całej aglomeracji wokół tego miasta, w tym w Sosnowcu. Jednocześnie oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne stawki za kursy. Opłata początkowa to 6 zł, po czym zależnie od taryfy cena wynosi od 1,86 do 3,96 zł za kilometr. Z Eko Taxi dojedziesz zatem w konkretne miejsce szybko, wygodnie, ale i tanio.

Pozostała część oferty

Z myślą o pasażerach poszukujących szczególnego komfortu, wprowadziliśmy możliwość zamówienia taxi VIP. Taki samochód wyższej klasy wiąże się z dopłatą w wysokości 10 zł, lecz zapewnia jeszcze większą wygodę podczas podróży. Dla grup klientów polecamy z kolei kursy minibusami dla 6 pasażerów. W naszych dodatkowych usługach znajduje się też możliwość monitorowanego przewozu dzieci czy zakupów na telefon przez całą dobę.

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Zamów taksówkę, jadąc z Sosnowca na lotnisko w Pyrzowicach

Korzystając z taksówki możesz się udać z Sosnowca na lotnisko w Pyrzowicach. Alternatywą jest skorzystanie z pomocy kogoś znajomego, lecz nie zawsze jest to możliwe. Podróżowanie autobusem będzie w tym przypadku mało komfortowe, gdyż oznacza konieczność noszenia ze sobą walizek na przystanek. Taksówka jest zatem zdecydowanie lepszym wyborem – warto z niej korzystać udając się na lot, jak i po powrocie z podróży, żeby wrócić potem z lotniska do miejsca zamieszkania.

Jakie są możliwości względem dojechania na lotnisko?

Mieszkańcy tej okolicy, wybierający się w podróż samolotem, w zdecydowanej większości rozpoczynają trasę od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice Airport w Pyrzowicach. Odlatują stamtąd kursy zagraniczne, ale i krajowe, do Warszawy. Do lotniska, położonego nieco ponad 20 kilometrów od centrum Sosnowca, można dojechać autobusem. Jest to jakieś rozwiązanie, choć przejazd jest dość długi, a do tego większość podróżujących ma jednak ze sobą bagaże i to czasem dość pokaźne. Dostanie się z nimi najpierw na przystanek, a potem wnoszenie ich do autobusu nie należy zatem do przyjemnych zadań. Jeśli jest taka możliwość to można skorzystać z pomocy kogoś znajomego z pojazdem. Niewiele osób decyduje się na wybranie się na miejsce własnym autem, gdyż trzeba je potem zostawić na parkingu na długi czas, co zawsze wzbudza niepokój.

Wybierz taksówkę

Jeśli nie masz możliwości poproszenia kogoś o podwiezienie, to najlepszym rozwiązaniem jest dojechanie na lotnisko z pomocą taksówki. Bez problemu zmieszczą się tam oczywiście bagaże, dojedziesz w zasadzie bezpośrednio pod wejście i nie musisz się niczym przejmować. Następnie możesz spokojnie skorzystać z tego środka transportu i przy powrocie, bez względu na to o której wyląduje samolot, gdyż taksówki można zamawiać przez całą dobę. Jeśli szykujesz się zatem do jakiś podróży z lotniska w Pyrzowicach, to dojedź tam i wróć potem do domu z Eko Taxi.

Z Eko Taxi możesz wygodnie podróżować taksówkami po Sosnowcu i jego okolicach. Jesteśmy sprawdzoną korporacją, cenioną przez klientów także za atrakcyjne stawki. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KATOWICE
ul. Sobieskiego 27
40-082 Katowice
biurokatowice@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Oferta Bezgotówkowa
jacek.stadnicki@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.