Taksówka na parkingu

Telefon na taxi w Katowicach

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 8 zł
I taryfa – 2,78zł
II taryfa – 3,60z
III taryfa – 5,00 zł
IV taryfa – 6,50 zł
Godzina postoju – 40 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 6 pasażerów

Telefon na taxi w Katowicach znajdziesz w wyszukiwarce czy bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych korporacji. Są one dostępne także w popularnych serwisach społecznościowych, co znacząco ułatwia znalezienie konkretnych danych. Taksówkę Eko Taxi możesz zamówić dzwoniąc na numer dostępny na naszej stronie. Udostępniamy jednak również inny, bardzo dogodny sposób aranżowania kursów poprzez naszą aplikację. Oferujemy między innymi tanie przejazdy, ale i inne zlecenia, takie jak choćby zakupy do domu.

Spis treści
Gdzie szukać numeru?
Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi
Zamówienia telefoniczne lub poprzez aplikację
Standardowe przejazdy
Inne punkty z oferty

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Gdzie można znaleźć numer telefonu na taxi w Katowicach?

Numer telefonu na taxi w Katowicach odnajdziesz oczywiście bezpośrednio w serwisach konkretnych korporacji taksówkarskich. Podstawą są tu strony internetowe lub też profile na popularnych portalach, takich jak choćby Facebook. Osoby niezdecydowane na konkretną firmę, mogą korzystać z bardziej ogólnych źródeł. Pomocne mogą się okazać serwisy poruszające tematy ważne dla mieszkańców miasta, gdzie zwykle znajduje się lista dostępnych taxi, wraz z danymi kontaktowymi. Oczywiście stosowne wyniki otrzymasz również po prostu wpisując najprostsze frazy o tej tematyce w samych wyszukiwarkach internetowych.

Serwisy internetowe oraz profile w mediach społecznościowych danych korporacji

Każda renomowana i poważna korporacja taxi ma oczywiście swoją stronę internetową. Znajdują się tam między innymi informacje o ofercie czy cenach, czasem wpisy tematyczne, ale co ważne i dane kontaktowe. Jeżeli jesteś zatem zdecydowany na konkretną firmę, lecz po prostu z jakiegoś powodu nie masz do niej numeru, to najprostszym sposobem będzie właśnie udanie się na serwis danej marki w sieci. Oprócz tego cennym źródłem informacji są popularne obecnie media społecznościowe. Zdecydowana większość osób ma swoje konto na portalu takim jak choćby Facebook, gdzie znajdziesz i profile najpopularniejszych korporacji taksówkarskich dedykowanych konkretnym miastom. Publikowane są tam bieżące wiadomości, ale administratorzy uzupełniają przy okazji dane kontaktowe, włącznie z jasno oznaczonym numerem telefonu.

Listy na portalach o życiu miasta

W obecnych czasach większość osób poszukuje oczywiście informacji w sieci, co jest całkowicie naturalne. Z myślą o lokalnych społecznościach powstają specjalne portale, dedykowane wiadomościom z konkretnych miast czy regionów. Katowice są dużym miastem, więc rzecz jasna nie brakuje stron informacyjnych dotyczących tego obszaru. Poza bieżącymi wydarzeniami, znajdują się tam informacje, których mogą potrzebować mieszkańcy czy turyści odwiedzający tę okolicę. Na takiej stronie niemal na pewno odnajdziesz zatem pełną listę taxi realizujących kursy w tym mieście. Oprócz tego funkcjonują i serwisy dedykowane stricte informacjom o korporacjach taxi funkcjonujących w konkretnych częściach kraju – podobnych, zbiorczych list, możesz zatem szukać i w takich miejscach. Nazwy poszczególnych firm zawsze opatrzone są od razu numerem kontaktowym.

Wybieranie numeru na taxi

Wyszukiwarka

W zasadzie najprostszym możliwym rozwiązaniem jest po prostu skorzystanie z wyszukiwarki internetowej, a więc w przypadku większości polskich użytkowników serwisu Google. Wystarczy, że wpiszesz tam dowolną frazę związaną z taxi w Katowicach, a od razu otrzymasz namiary na najpopularniejsze korporacje funkcjonujące na tym rynku. Oczywiście jedną z pierwszych odpowiedzi będzie Eko Taxi, cieszące się dużym uznaniem mieszkańców tego miasta i wielu innych w Polsce. Dla osób niezaznajomionych z firmami taksówkarskimi, dodatkowym atutem może być tutaj fakt, iż zwykle natrafisz od razu również na oceny oraz opinie dotyczące konkretnego przewoźnika.

Tanie taxi Katowice
Tanie taxi Katowice

Poszukujesz taxi na telefon w Katowicach? Postaw na Eko Taxi

Jeżeli interesuje Cię taxi na telefon w Katowicach, to polecamy skorzystać z usług Eko Taxi. Rzecz jasna możesz zamówić kurs w tradycyjny sposób, dzwoniąc pod stosowny numer. Wychodzimy też jednak naprzeciw wymaganiom młodych osób, które poszukują innych, dla niektórych bardziej dogodnych form zamawiania kursów. Możesz zatem dokonać tego poprzez naszą aplikację. Oczywiście realizujemy standardowe przejazdy po terenie miasta, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. To jednak nie wszystko, gdyż zajmujemy się i mniej typowymi zleceniami, choćby w zakresie kursów większymi pojazdami czy zakupów na telefon.

Zadzwoń lub zamów kurs przez aplikację

Nasze taksówki możesz zamówić w tradycyjny sposób, dzwoniąc po prostu pod numer telefonu dostępny na naszej stronie internetowej. Oprócz tego uruchomiliśmy jednak specjalną aplikację, która umożliwia zamawianie kursów między innymi właśnie w Katowicach. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdyż po zainstalowaniu jej na swoim smartfonie, możesz szybko i komfortowo poprosić o podjechanie pojazdu. Jeżeli masz natomiast jakiekolwiek pytania do Eko Taxi, to polecamy skorzystanie w tym celu z formularza kontaktowego na naszej stronie lub bezpośredniego napisania do nas na e-maila.

Klasyczne kursy w dobrej cenie

Większość użytkowników taksówek bazuje na najprostszych zleceniach polegających po prostu na kursie po mieście. Może to być trasa do pracy, mieszkania, domu, pod adres znajomego czy jakiekolwiek inne miejsce, gdzie masz coś do załatwienia. Przejazd taxi jest wygodniejszy niż komunikacją miejską i sprawdza się dla osób nieposiadających własnego samochodu lub takich, które w tej konkretnej sytuacji chcą zrezygnować z prowadzenia auta. Eko Taxi oferuje przy tym znakomite ceny, które sprawiają, iż przejazdy taksówkami stają się naprawdę opłacalne. Opłata początkowa to 6 zł, po czym zależnie od taryfy, stawki wynoszą zaledwie od 1,86 do 3,96 zł. To bardzo konkurencyjne ceny, za niezwykle komfortowe i szybkie przejazdy na terenie Katowic.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Choć bazą naszej działalności są standardowe kursy, to oferta Eko Taxi nie ogranicza się tylko do takich przejazdów. Z myślą o klientach nastawionych na szczególny komfort, uruchomiliśmy choćby usługę VIP, gdzie za dopłatą kurs zrealizowany będzie z wykorzystaniem samochodu wyższej klasy. Dysponujemy też choćby minibusami, mogącymi przewieźć aż do sześciu pasażerów. Poza tym oferujemy inne, mniej typowe usługi dodatkowe. To między innymi monitorowany przewóz dzieci czy chętnie wybierane obecnie zakupy na telefon, które sprawdzą się szczególnie w przypadku seniorów, ale i innych osób, które z określonych względów nie mogą udać się samemu do sklepów, a potrzebują konkretnych produktów. W Eko Taxi możesz zamówić kurs, w ramach którego kierowca zrobi takie zakupy i dostarczy je pod wyznaczony adres.

Poszukując numeru telefonu na taxi w Katowicach, możesz sprawdzić go w wyszukiwarce lub na konkretnych stronach internetowych. Taksówki Eko Taxi zamówisz dzwoniąc na 32 722 02 22 lub korzystając z naszej aplikacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż proponujemy tanie kursy na terenie całego miasta.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KATOWICE
ul. Sobieskiego 27
40-082 Katowice
biurokatowice@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 32 772… 32 772 02 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Oferta Bezgotówkowa
jacek.stadnicki@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 882… 882 186 908

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.