Tanie taksówki w Katowicach

Tanie taksówki w Katowicach

Tanie taksówki w Katowicach to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących środka transportu w tym mieście. Jest to dużo wygodniejsze od komunikacji miejskiej, gwarantując przy okazji, że wszędzie dojedziesz na czas. Warto to potraktować nawet jako alternatywę dla własnego samochodu, ponieważ będzie to korzystniejsze lub porównywalne finansowo, a nie musisz się przejmować korkami czy parkowaniem. Zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi.

Spis treści:
Oferta Eko Taxi
Korzystne przejazdy
Wygodna płatność
Dodatkowe usługi
Dlaczego opłaca się podróżować w ten sposób?
Komfort
Czas
Kwestia ceny

Tanie taksówki w Katowicach od Eko Taxi

Tanie taksówki w Katowicach to usługa, na którą możesz liczyć, wybierając naszą ofertę Eko Taxi Katowice. Posiadamy przy tym rozbudowaną flotę pojazdów, więc możemy przewozić nawet duże grupy osób. Dla wielu klientów bardzo ważna jest obecnie możliwość płacenia bezgotówkowo, co możesz dokonać u naszych kierowców. Poza klasycznymi przejazdami taksówkarze mogą Ci pomóc również w innych zadaniach. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.

Standardowe kursy

Jak w przypadku każdej korporacji taxi podstawą naszej oferty są oczywiście przewozy osób, które odbywają się po niskich cenach, ustalanych zgodnie z taryfami. Te odnoszą się do obszaru, w jakim wyznaczona jest trasa (po mieście lub poza jego granicami), a także godzin (w ciągu dnia czy w nocy) i rodzaju dnia (dni robocze, niedziele i święta). Ze szczegółami możesz się zapoznać w cenniku na stronie. Z kolei za drobną dopłatą nasi klienci mogą zamówić większy samochód kombi czy nawet van dla 6-7 osób, który będzie doskonały dla grup przyjaciół i większych rodzin.

Płać wygodnie kartą

Obecnie płatności bezgotówkowe są już powszechne, ale wciąż nie każda firma taxi posiada terminale. Warto na to uważać, próbując łapać taksówkę z ulicy, ponieważ może się okazać, że u danego przewoźnika zapłacisz tylko gotówką. W Eko Taxi nie ma absolutnie tego problemu, ponieważ u kierowców uregulujesz opłatę za kurs, korzystając z karty płatniczej. Polecamy poza tym pobranie naszej aplikacji mobilnej, przez którą można zamawiać i opłacać przejazdy, po podpięciu tam swojej karty.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Jesteśmy nowoczesną korporacją taxi, więc nie zamykamy się tylko na tradycyjne usługi. Wyróżnia nas to, że pojazdami Eko Taxi można podróżować ze zwierzętami. Co więcej, te małe w transporterach mogą pojechać za darmo – w przypadku większych pupili pobieramy dodatkową opłatę. Ciekawą usługą są zakupy na telefon, które zostaną dostarczone pod wyznaczony adres. W naszej ofercie znajdują się również takie usługi jak monitorowany przewóz dzieci czy obsługa imprez.

Kierowca taksówki

Dlaczego warto postawić na tanie taksówki w Katowicach?

Tanie taksówki w Katowicach są główną alternatywą dla środków transportu publicznego. Na ich tle wypadają o wiele lepiej, ponieważ dla pasażera wiążę się to z większą swobodą i ograniczeniem ryzyka, że spóźni się na ważne spotkania przez opóźnienia w rozkładzie jazdy. Wybierając naszą ofertę, nie musisz się obawiać o wysokość stawek.

Wygoda

Taksówka jest bardzo wygodna, ponieważ wsiadasz do niej w zasadzie bezpośrednio przed domem czy mieszkaniem, a wysiadasz dokładnie przed miejscem docelowym. Nie musisz się przejmować chodzeniem na przystanek, jak w przypadku autobusu, czy szukaniem miejsca parkingowego, z czym trzeba się liczyć we własnym samochodzie i co bywa sporym wyzwaniem. Sam komfort jazdy jest nieporównywalnie większy w taxi niż w transporcie publicznym.

Szybkość

Komunikacja miejska ma to do siebie, że posiada określony rozkład jazdy. Często zdarzają się opóźnienia, a jeżeli na danym kursie trafią się korki, kierowca nie ma możliwości ominięcia ich. Takie posiada z kolei taksówkarz, który w razie czego może pojechać inną drogą – nasi kierowcy doskonale znają tymczasem topografię miasta i potrafią umiejętnie wyminąć problematyczne rejony. Taksówka jest zatem o wiele szybsza i daje gwarancję, że wszędzie dotrzesz na czas, co może być szczególnie ważne. Paradoksalnie, zamawiając taxi z odpowiednim zapasem czasu, w wiele miejsc dojedziesz do tego szybciej niż własnym samochodem, ponieważ nie tracisz wtedy czasu na szukanie miejsca parkingowego, tylko wysiadasz od razu w miejscu docelowym.

Mit cenowy

Często można się spotkać z krążącymi legendami o drogich taksówkach, podczas gdy najczęściej nie mają one żadnego pokrycia z rzeczywistością. Oczywiście warto uważać na niezrzeszonych kierowców, którzy zawyżają ceny, ale w sprawdzonej i taniej korporacji, takiej jak Eko Taxi, stawki są wyjątkowo korzystne.

Taxi w Katowicach jest optymalnym rozwiązaniem, gdy chcesz poruszać się po mieście i okolicy z dużym komfortem, jednocześnie nie płacąc za to wiele. Będzie tak pod warunkiem, że wybierzesz odpowiednie usługi. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Majówka 2022 w KatowicachMajówka 2022 w Katowicach
  Majówka w Katowicach obfituje zawsze w ciekawe wydarzenia. Nie inaczej będzie w tym roku, gdy dojdzie do paru imprez o charakterze muzycznym. Do dyspozycji pozostają do również kluby i liczne atrakcje z tego miasta, które będą otwarte nawet w dni świąteczne. Wolny czas organizują sobie wtedy mieszkańcy, ale do tego w rejon ten chętnie przybywają turyści, którzy korzystają z terminów wolnych od pracy, organizując sobie kilkudniowy urlop. W tym okresie możesz jeździć komfortowo z Eko Taxi, gdyż nasze usługi są dostępne również w dni świąteczne....
 • Tanie taxi z Katowic do PyrzowicTanie taxi z Katowic do Pyrzowic
  Tanie taxi z Katowic do Pyrzowic to najkorzystniejsze rozwiązanie w kontekście dotarcia na tutejsze lotnisko. Będzie to o wiele bardziej opłacalne, niż pozostawienie samochodu na kilka dni na płatnym parkingu. Z kolei na tle komunikacji miejskiej jest to wariant znacząco wygodniejszy zwłaszcza że większość osób ma ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Taki kurs możesz zamówić, korzystając z korzystnej oferty naszego Eko Taxi....
 • Czym są taksometry i jak działają? Katowicki oddział Eko Taxi wyjaśnia!
  Taksometry to niezbędny element wyposażenia wszystkich ...
 • Najtańsze przejazdy na Pyrzowice. Oferta Eko Taxi
  Eko Taxi oferuje tanie przejazdy na lotnisko w ...
 • Ferie w KatowicachFerie w Katowicach
  W roku 2023 ferie zimowe w Katowicach odbywają się od 16 do 29 stycznia. Same Katowice są pełne atrakcji dla najmłodszych. Tutejsza oferta jest skierowana do całych rodzin, więc i dorośli mają pewność, że będą się dobrze bawić podczas takiego wypoczynku. Dostępne są przy tym miejsca ciekawe zarówno dla zupełnie małych dzieci, jak i tych nieco starszych. Z tego względu w stolicy województwa śląskiego wypoczywają nie tylko jej mieszkańcy, lecz także przybywający z innych regionów turyści....