Taxi Pyrzowice-Katowice

Taxi Pyrzowice-Katowice

Kurs taxi Pyrzowice-Katowice jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych przejazdów taksówkarskich realizowanych w tym regionie. Wynika to rzecz jasna z faktu, iż w Pyrzowicach znajduje się katowicki port lotniczy, w związku z czym codziennie, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, jest tam duży ruch. Osoby, które muszą dostać się na to lotnisko z Katowic lub odwrotnie, zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Katowice.

Spis treści:
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Rezerwowanie przejazdów
Niskie ceny
Przejazdy grupowe
Przewaga taksówek nad komunikacją miejską

Dlaczego warto skorzystać z taksówek Eko Taxi na trasie Pyrzowice-Katowice?

Jeżeli planujesz dostać się na lotnisko w Pyrzowicach lub chcesz z niego dojechać do Katowic, skorzystaj z oferty przejazdów Eko Taxi Katowice. Jesteśmy renomowaną korporacją taksówkarską, z której codziennie korzysta niezliczona liczba pasażerów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług masz pewność, że do celu dojedziesz na czas, a w dodatku szybko i w komfortowych warunkach. Jest to szczególnie istotne w przypadku transferu na lotnisko, ponieważ spóźnienie się na samolot może być dla pasażera szczególnie dotkliwe. Taksówkę naszej firmy możesz zamówić klasycznie, dzwoniąc pod numer telefonu na naszej stronie internetowej, który połączy Cię z dyspozytorem, a także korzystając z naszej aplikacji mobilnej, dzięki której zamówisz kurs pod wyznaczony adres, szybko i bez rozmów z kimkolwiek.

Rezerwowanie przejazdów

W przypadku przejazdów na lotnisko, gdzie czas ma szczególne znaczenie, zachęcamy do rezerwowania kursów wcześniej. Łącząc się z naszym dyspozytorem, możesz zamówić taksówkę pod wyznaczony adres o konkretnej godzinie. Zyskujesz w ten sposób spokój i pewność, że zdążysz na samolot. W sytuacji, gdy zdecydujesz się na zamówienie taksówki na ostatnią chwilę, musisz liczyć się z brakiem dostępnych kierowców i to u różnych przewoźników. Jest to oczywiście zależne od pory, w jakiej chcesz odbyć kurs, jednak dzwoniąc do dyspozytora lub łapiąc taxi kilka godzin przed odlotem, może Cię spotkać wiele komplikacji.

Pasażerka w taksówce

Niskie ceny

Podstawowym atutem naszej korporacji taksówkarskiej są atrakcyjne stawki za przejazdy. Realizujemy kursy w ramach czterech taryf, uzależnionych od pory dnia oraz odległości trasy. Pomimo tego, iż kurs na lotnisko w Eko Taxi kosztuje więcej niż przejazdy w obrębie Katowic (ze względu na to, że lotnisko położone jest poza granicami miasta), wybranie naszej oferty jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż łapanie taksówki z ulicy. Szczególnie kosztowne jest korzystanie z usług taksówek, które stoją na terenie lotniska. Kierowcy Ci stosują bardzo wysokie stawki przejazdu, znacznie wyższe niż w naszej firmie.

Przejazdy dużych grup

Gdy podróżujesz grupą większą niż 4 osoby, wcale nie jesteście skazani na komunikację miejską lub zamawianie dwóch osobnych taksówek. W Eko Taxi Katowice oferujemy przejazdy jednym pojazdem dla nawet siedmiu pasażerów. We flocie naszej firmy mamy dostępne VAN-y, które doskonale odnajdują się w takich sytuacjach.

Dlaczego na trasie Pyrzowice-Katowice lepiej skorzystać z taxi niż z komunikacji miejskiej?

Trasa Pyrzowice-Katowice jest dosyć długa, dlatego komfortowym sposobem transportu jest taksówka. W samochodzie osobowym możesz usiąść wygodnie i dotrzeć do celu w najkrótszym możliwym czasie, a kierowca odbierze Cię z punktu startowego o wyznaczonej przez Ciebie godzinie. W przypadku komunikacji miejskiej sytuacja wygląda nieco inaczej. Jeżeli planujesz dojechać na lotnisko z Katowic (lub odwrotnie) autobusem, musisz dostosować swoją podróż do rozkładu jazdy przewoźnika, który może znacząco skomplikować Twoje plany, jeżeli trasa ma odbyć się w nocy. Wówczas autobusy jeżdżą znacznie rzadziej. Dodatkowo, jeżeli podróżujesz z dużym bagażem, podróż komunikacją miejską może być dość kłopotliwa. W taksówce natomiast możesz umieścić swoje rzeczy w bagażniku, w czym z pewnością pomoże Ci kierowca. Kluczowa jest także kwestia czasu. Jadąc z taksówkarzem, który doskonale zna trasę i wybierze najszybszą możliwą drogę, dojedziesz do celu znacznie szybciej niż autobusem, który – rzecz jasna – z natury przemieszcza się wolniej oraz po drodze zatrzymuje się na wielu przystankach. Jeżeli zatem cenisz sobie komfort przejazdu, ale nie chcesz przeznaczać na niego fortuny, skorzystaj z taksówek Eko Taxi Katowice.

Jeżeli planujesz przejazd na lotnisko w Pyrzowicach lub potrzebujesz dostać się z niego do Katowic, zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Katowice. Jesteśmy punktualni, oferujemy komfortowe i szybkie przejazdy całodobowo, a przede wszystkim mamy najniższe ceny w mieście. Zapraszamy również do skorzystania z naszych niestandardowych usług, takich jak zakupy na telefon, przewóz dużych zwierząt czy obsługa transportowa imprez. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Może Cię zainteresować również