Przewóz osób Katowice

Przewóz osób w Katowicach – najbezpieczniej i najwygodniej z Eko Taxi! Sprawdź atrakcyjny cennik

Przewozy osób w Katowicach i okolicach to jedna z najważniejszych usług w województwie. Właśnie dlatego Eko Taxi oferuje kursy w atrakcyjnych cenach przez całą dobę, siedem dni w tygodniu! W naszych wygodnych samochodach mogą komfortowo jeździć dorośli, dzieci oraz zwierzęta ze swoimi właścicielami. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klientów indywidualnych i biznesowych w naszej firmie taksówkowej zbudowaliśmy stabilną marką nie tylko w Katowicach, ale także w pięciu innych dużych miastach w Polsce. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pasażerów i wprowadzamy dla nich ciekawe usługi dodatkowe. Sprawdź naszą korzystną ofertę i podróżuj komfortowo z Eko Taxi Katowice po terenie aglomeracji górnośląskiej! Poznaj zalety naszej korporacji i dowiedz się, jak w prosty sposób zamówić tani i wygodny przewóz osób w Eko Taxi!

Spis treści:
Przewóz osób w Katowicach – cennik Eko Taxi
Bezgotówkowy przewóz osób z Eko Taxi
Przewóz dzieci z Eko Taxi Katowice
Przewóz zwierząt z Eko Taxi Katowice
Sposoby zamawiania przewozu osób w Eko Taxi
Zwiedzanie ciekawych zakątków Katowic z Eko Taxi

Poznaj atrakcyjny cennik przewozu osób w Katowicach i podróżuj z Eko Taxi przez całą dobę!

Przewozy osób w Katowicach z Eko Taxi należą do jednych z najtańszych tego typu usług w Polsce. Korporacja działa na polskim rynku już od ponad 10 lat, proponując pasażerom najlepszej jakości kursy wygodnymi taksówkami. Klienci doceniają proponowane przez nas udogodnienia i niskie ceny przewozu osób oraz usług dodatkowych. Dzięki doskonałej znajomości topografii, kierowcy Eko Taxi sprawnie poruszają się po Katowicach i okolicznych miejscowościach. Oprócz tego nasi taksówkarze odznaczają się nienaganną kulturą osobistą i znajomością zasad bezpiecznej jazdy. To właśnie wykwalifikowani pracownicy tworzą markę Eko Taxi, która cieszy się zaufaniem klientów w całej Polsce. Warto wiedzieć, że oprócz Katowic działamy także na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Lublina i Krakowa. W każdym z tym miast oferujemy konkurencyjne ceny kursów i usług dodatkowych.

Wróćmy jednak do przewozu osób w Katowicach. Eko Taxi oferuje swoim klientom niezwykle korzystny cennik. Koszt kursu składa się tradycyjnie z opłaty początkowej oraz z kwoty wynikającej z przebytej w taksówce odległości – według wskazań taksometru. Cena początkowa w Eko Taxi Katowice wynosi 6 zł przy zamawianiu przewozu osób przez aplikację lub centralę. Ważne jest to, że ta cena jest stała, niezależnie od dnia i godziny, w której odbywa się kurs. Na wysokość opłaty początkowej nie wpływają także strefy taksówkowe. Warto wiedzieć, że w Katowicach obowiązuje najniższa opłata początkowa wśród wszystkich oddziałów Eko Taxi! Jeżeli zaś chodzi o ceny za kilometr, zestawienie przedstawia się następująco:

  • I taryfa – 1,86 zł
  • II taryfa – 2,40 zł
  • III taryfa – 3,20 zł
  • IV taryfa – 3,96 zł

Korzystne ceny za kilometr przez całą dobę wynoszące 1,86 zł i niska opłata początkowa sprawiają, że Eko Taxi działa bardzo prężnie na katowickim rynku usług przewozowych. Przyczyniają się do tego także inne udogodnienia w naszych taksówkach. We wszystkich pojazdach Eko Taxi jest klimatyzacja, więc przejazd z nami nawet w najgorętsze dni jest komfortowy. Każda taksówka działająca pod szyldem korporacji jest także wyposażona w terminal obsługujący karty płatnicze, kredytowe, debetowe czy zbliżeniowe. Jest to bardzo wygodne dla klientów, którzy nie lubią nosić przy sobie gotówki lub na przykład wybierają się z Eko Taxi na lotnisko i oprócz karty posiadają tylko pieniądze w walucie zagranicznego kraju, który jest celem ich podróży.

Bezgotówkowy przewóz osób z Eko Taxi w Katowicach. Sprawdź, jak to działa i zamów tę wygodną opcję poruszania się po mieście

Bezgotówkowy przewóz osób na terenie Katowic i okolic z Eko Taxi to dodatkowe udogodnienie, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. To rozwiązanie ma wiele zalet. Jak dokładnie działają bezgotówkowe przejazdy z Eko Taxi? Po podpisaniu umowy z naszą korporację udostępniamy klientowi dostęp do specjalnej platformy elektronicznej, która umożliwia realizację bezgotówkowego przewozu osób. Jest to możliwe za pomocą jednorazowych bonów, kart bezgotówkowych, zamówień telefonicznych z uprawnionych numerów lub aplikacji mobilnej.

Z opcji przejazdów bezgotówkowych z Eko Taxi Katowice najczęściej korzystają klienci biznesowi, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom sprawne przemieszczanie się po mieście w celach służbowych lub bezpieczne powroty do domu, jeżeli zmiana kończy się o późnej godzinie. Oczywiście klient ma wgląd we wszystkie zrealizowane przejazdy. Ma też uprawnienia do określenia ograniczeń na korzystanie z bezgotówkowych kursów, na przykład godziny, w jakich będzie to możliwe lub wybrania tylko dni roboczych. Klient może także generować za pomocą platformy jednorazowe vouchery na kursy z Eko Taxi i przekazywać je pracownikom. Inna metoda na realizowanie bezgotówkowych kursów to wpisanie specjalnego PIN-u na terminalu w taksówce. W ten sposób pasażer zatwierdza kwotę za przejazd wskazaną przez licznik.

Przewóz dzieci w Katowicach z Eko Taxi. Zobacz, jakie udogodnienia czekają na najmłodszych pasażerów w naszych taksówkach

Przewóz dzieci na terenie Katowic i okolic z Eko Taxi jest bardzo komfortowy, co potwierdza wielu rodziców. Korporacje taksówkowe często nie posiadają takich udogodnień dla najmłodszych pasażerów jak nasza firma taksówkowa. Wynika to z tego, że według prawa, dziecko może podróżować taksówką bez fotelika. Jednak samo przypięcie pasami niekiedy nie zapewnia rodzicom wystarczającego komfortu psychicznego. Dlatego w Eko Taxi na życzenie klienta zamawiającego taksówkę możemy przysłać samochód wyposażony w odpowiednie siedzisko. W Eko Taxi nie jest pobierana dodatkowa opłata za zapewnienie fotelików dla dzieci. Dzięki temu za przewóz z udziałem dzieci i dorosłych na terenie Katowic i okolic zapłacimy równie atrakcyjną cenę, co w przypadku kursu wyłącznie z pełnoletnimi pasażerami.

W Eko Taxi Katowice można także zamówić monitorowany przewóz dzieci. Jest to bardzo wygodna opcja dla zapracowanych rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich pociecha bezpiecznie dotrze do szkoły czy na zajęcia dodatkowe. Jak dokładnie przebiega monitorowany przewóz dzieci z Eko Taxi Katowice? Osoba zamawiająca kurs dla niepełnoletniego przekazuje informacje o lokalizacji docelowej, może też uzgodnić z taksówkarzem dokładny przebieg trasy. Jeżeli klient chce być poinformowany SMS-em o tym, że dziecko bezpiecznie dotarło na miejsce, należy podać kierowcy numer telefonu, na który ma zostać wysłana wiadomość. Możemy także poprosić taksówkarza, aby wszedł z dzieckiem do szkoły czy innego budynku, do którego ma ono dotrzeć. Monitorowany przewóz dzieci z Eko Taxi to usługa, którą bardzo docenia wielu naszych stałych i nowych klientów.

Przewóz zwierząt z Eko Taxi Katowice. Poznaj zasady i atrakcyjne ceny kursów ze zwierzętami

Eko Taxi oferuje także przewóz zwierząt na terenie Katowic i okolic. Jest to bardzo wygodna opcja nie tylko dla właścicieli psów, kotów czy królików, ale także komfortowe rozwiązanie dla samych zwierząt. Nie wszystkie futrzaki przepadają bowiem za podróżami komunikacją miejską. Niektóre psy czy koty mogą się wręcz bać innych zwierząt lub być zaniepokojone tłumem ludzi w tramwaju czy autobusie. W takim wypadku najlepiej jest zamówić przewóz zwierząt taksówką. Skorzystanie z takiej usługi to także dobre rozwiązanie, kiedy wybieramy się z pupilem do lekarza weterynarii i nie chcemy go narażać na dodatkowy stres związany z przemierzaniem Katowic środkami komunikacji miejskiej lub długie spacery piesze. W jednym z pojazdów Eko Taxi zwierzak z pewnością poczuje się komfortowo, a i właściciel doceni zalety tego wygodnego i bezpiecznego kursu.

Jakie zasady obowiązują przy przewozie zwierząt z Eko Taxi Katowice? Po pierwsze, warto wiedzieć, że opłata początkowa oraz cena za kilometr pozostają takie same jak w przypadku kursów bez zwierzaków. Jeżeli pupil przewożony jest w odpowiednim kontenerku, przejazd z nim taksówką nie wiążę się z żadną dodatkową opłatą. Zwierzę może także podróżować na kolanach właściciela lub na macie czy kocyku przygotowanym przez właściciela – tak, żeby futrzak nie ubrudził samochodu. W takim wypadku warto wiedzieć, że przewóz zwierząt w Eko Taxi Katowice bez kontenerka wiąże się jedynie z niewielką dodatkową opłatą w wysokości 10 zł, co oznacza, że cena kursu wciąż pozostanie dla nas korzystna. Pamiętajmy, że dobrze jest wspomnieć przy zamawianiu taksówki, że w kursie będzie brało udział zwierzę lub zaznaczyć odpowiednią opcję w aplikacji mobilnej Eko Taxi, aby mógł do nas zostać przysłany samochód, w którym przewożenie pupili jest możliwe.

Jak zamówić przewóz osób na terenie Katowic i okolic w Eko Taxi? Sprawdź dostępne opcje i wybierz dla siebie tę najwygodniejszą!

Przewóz osób z Eko Taxi Katowice ma wiele zalet. Jest wygodny, bezpieczny i tani. Można komfortowo podróżować po terenie województwa śląskiego z dziećmi, które potrzebują fotelika oraz przewozić taksówką zwierzęta. Warto też wiedzieć, że dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zleceniami mamy gwarancję, że taksówka zostanie do nas wysłana tak szybko, jak będzie to możliwe. Wspomnieliśmy już, że przewóz osób w Eko Taxi można zamawiać przez aplikację mobilną lub dzwoniąc na centralę. Numer telefonu, pod jaki należy zadzwonić z Katowic lub okolic dostępny jest na naszej stronie internetowej. Po połączeniu się z dyspozytornią zostaną od nas przyjęte wszelkie wytyczne dotyczące kursu. Możemy przy okazji od razu zapytać o orientacyjną cenę kursu na interesującej nas trasie. Otrzymamy też od dyspozytora inne przydatne informacje, na przykład za ile minut możemy spodziewać się taksówki pod wskazanym przez nas adresem początkowym.

Drugim sposobem na zamówienie przewozu osób w Eko Taxi Katowice jest nasza darmowa aplikacja na urządzenia mobilne. Aby z niej korzystać, wystarczy ją pobrać i zainstalować na telefonie komórkowym lub tablecie. Program poprosi nas o podanie numeru telefonu, aby w przyszłości pracownicy Eko Taxi mogli się z nami kontaktować w sprawie zamówionego kursu. Aplikacja zapyta też o zgodę na korzystanie z naszej lokalizacji, co pomoże nam wskazać punkt startowy kursu bez konieczności wpisywania dokładnego adresu.

Jak zamówić przewóz osób na terenie Katowic lub okolic za pomocą aplikacji mobilnej Eko Taxi? To bardzo proste! Wystarczy udostępnić swoje położenie lub wpisać inny adres początkowy oraz określić punkt docelowy. Warto też zaznaczyć dodatkowe opcje, jeżeli na przykład będziemy podróżować w więcej niż 4 osoby, mamy ze sobą wiele bagaży (wtedy przydatny będzie samochód kombi z większym bagażnikiem niż osobowy), w kursie będzie brało udział zwierzę lub zależy nam na tym, żeby kierowca znał język angielski. Po złożeniu zamówienia w aplikacji, na ekranie pokażą nam się szczegóły kursu: orientacyjna cena przejazdu, informacje o tym, jaki i kiedy podjedzie po nas samochód oraz aktualne położenie taksówki. Zainstaluj aplikację Eko Taxi i już dziś zacznij korzystać z tego wygodnego sposobu zamawiania przewozu osób na terenie Katowic i okolic!

Przewóz osób i zwiedzanie Katowic z Eko Taxi. Poznaj ciekawe zakątki stolicy Górnego Śląska, w które warto wybrać się taksówką

Dzięki atrakcyjnej ofercie Eko Taxi dotyczącej przewozu osób na terenie Katowic i okolic, możemy wybrać się taksówką na zwiedzanie najciekawszych zakątków województwa śląskiego. Zobacz, jakie miejsca w Katowicach zdecydowanie warto odwiedzić z Eko Taxi!

Strefa Kultury

Mianem Strefy Kultury w Katowicach określa się obszar pomiędzy Spodkiem a zbudowanymi stosunkowo niedawno budynkami, w których mieszczą się siedziby Muzeum Śląskiego, Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Niegdyś były to tereny kopalni Katowice. Turyści doceniają między innymi walory architektoniczne okolicy, na przykład trawiasty dach MCK-u i ciekawie zagospodarowaną przestrzeń w pobliżu NOSPR (znajdują się tam spore metalowe instrumenty, na których można spróbować zagrać). Nie można oczywiście nie wspomnieć w tym miejscu o fantastycznych zbiorach w Muzeum Śląskim. Godna uwagi jest zwłaszcza interaktywna ekspozycja poświęcona historii regionu. Latem w Strefie Kultury odbywa się ciekawy festiwal Tauron Nowa Muzyka.

Dolina Trzech Stawów

Malowniczy park z kompleksem sportowo-rekreacyjnym na osiedlu Ignacego Paderewskiego to właśnie Dolina Trzech Stawów. Warto tu przyjechać na weekendowy odpoczynek na łonie natury lub relaks w środku tygodnia. W tych rejonach spotykają się również wielbiciele wędkarstwa i różnych sportów plenerowych. Przechadzki wokół stawów dostarczają przepięknych widoków i zapewniają chwile wytchnienia po ciężkim dniu lub wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Nikiszowiec

Nikiszowiec to swoista wizytówka poprzemysłowych Katowic. To tu znajdują się osiedla wybudowane z myślą o górnikach. Charakterystyczna niska zabudowa z cegły z oknami, których ościeże pomalowane są na żółto, zielono lub czerwono. Ciekawostką jest, że kolor zależał od tego, jaka akurat farba została niewykorzystana w zakładzie pracy danego mieszkańca. Warto wybrać się z Eko Taxi na Nikiszowiec nie tylko ze względu na te malownicze budynki, ale także po to, aby spróbować tradycyjnej, śląskiej kuchni. Znajdziemy w tej dzielnicy świetne restauracje, w których serwuje się klasyczną roladę z kapustą i gumiklyjzami (kluskami śląskimi), a na deser zjemy maszkety (wypieki) i wypijemy gorący tyj (herbatę).

Podobne wpisy