Jak wyłonić lidera taxi w Katowicach?

Jak wyłonić lidera taxi w Katowicach?

Pomimo niemałej konkurencji wśród korporacji taxi w Katowicach, liderem niezmiennie pozostaje Eko Taxi. Wcale nas to nie dziwi! Nasza firma zapewnia klientom najwyższy standard obsługi, atrakcyjną ofertę cenową oraz wachlarz dodatkowych usług. Pasażerowie cenią profesjonalizm kierowców – bezpieczny styl jazdy, miłe usposobienie, dobre maniery i nienaganną znajomość topografii miasta. Wszyscy, którzy jeszcze nie przekonali się o zaletach Eko Taxi, powinni zapoznać się z tym artykułem!

Spis treści:
Perfekcyjna obsługa
Usługi specjalne
Najwyższe standardy

Jak udało nam się osiągnąć pozycję lidera taxi w Katowicach?

Popyt na usługi przewozowe nieustannie wzrasta we wszystkich dużych miastach w Polsce. W Katowicach, które obecnie rozwijają się wyjątkowo dynamicznie, pozycję lidera wśród firm transportowych od lat utrzymuje Eko Taxi. W stolicy Śląska cały czas przybywa nowych korporacji taksówkarskich. Jednak nie wszystkie przedsiębiorstwa odznaczają się równie wysokim standardem usług co my. Niestety są wśród nich i takie, dla których liczy się szybki zysk, a ich pracowników nie obchodzi budowanie relacji z klientami. Nasza korporacja dba o to, aby wraz ze zwiększaniem floty, utrzymać wysoki poziom obsługi pasażerów.

Profesjonalni kierowcy

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy to pierwsze ogniwo, z którym ma do czynienia klient, a ich kompetencje są głównym przedmiotem oceny całej korporacji taksówkarskiej. Eko Taxi zatrudnia jedynie odpowiedzialnych, posiadających wszystkie niezbędne dokumenty specjalistów, którzy świetnie znają topografię miasta, a przy tym mają umiejętności miękkie ułatwiające pracę i komunikację z pasażerami. Staramy się współpracować z osobami, które wyznają te same co my wartości – uczciwość i serdeczność.

Maksymalny komfort jazdy

Kolejnym ważnym aspektem jest wygoda. Pasażerowie wsiadający do samochodu oczekują komfortowej jazdy w czystym wozie. Nie ma możliwości utrzymania opinii lidera wśród firm taxi, jeśli nie dba się o flotę aut. Nasze taksówki są regularnie sprawdzane i posiadają aktualne badania techniczne. Klienci mogą czuć się w nich bezpiecznie!

Konkurencyjne ceny

Nie oszukujmy się – cena jest ważna i dla wielu wciąż pozostaje jednym z głównych kryteriów wyboru przewoźnika. Nie chcemy, żeby nasi klienci przepłacali. Pragniemy oferować wysoką jakość w przystępnej cenie. W Eko Taxi stawki za przejechany kilometr zostały opracowane tak, by każdy mieszkaniec miasta i jego okolic mógł sobie pozwolić na nasze usługi. Przy rozpoczęciu kursu płaci się tzw. opłatę wstępną, czyli po prostu płatność za rozpoczęcie jazdy. Jest to kwota niewysoka, wynosi tylko 6 zł. Ceny za kilometr kursu zaczynają się od 1,86 zł w I strefie. W pozostałych rejonach płaci się od 2,40 zł do 3,96 zł. Jeśli jest taka potrzeba, kierowca może poczekać na pasażera – doliczy wtedy do paragonu proporcjonalnie 36 zł za każdą godzinę postoju. Jak widać stawki nie są zawyżone. Zestawiając je z jakością, można je uznać za bardzo dogodne.

Żółty kogut taxi

Jakie dodatkowe usługi świadczy Eko Taxi – lider wśród przewoźników w Katowicach?

Duża konkurencja powoduje, że, Eko Taxi ciągle musi rozwijać i dopracowywać swoją ofertę, aby wciąż cieszyć się opinią lidera taxi w Katowicach. Wszystko po to, by w 100% spełniać rosnące wymagania klientów. Bo w dzisiejszych czasach już nie wystarczy przewieźć pasażera z punktu A do punktu B.

Przewóz dzieci

Dzieci są największym skarbem swoich rodziców. Zdarza się, że mama i tato są zaaferowani swoimi licznymi obowiązkami, a chcieliby, by ich pociecha bezpiecznie dotarła na zaplanowane dodatkowe zajęcia lub korepetycje. Doskonale znamy te realia, więc dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb zabieganych dorosłych. W takich sytuacjach mają oni możliwość zamówienia taksówki, która bezpiecznie dowiezie dziecko do wyznaczonej lokalizacji. Na życzenie opiekun może również zostać powiadomiony o dotarciu małego pasażera do miejsca docelowego.

Wynajem busa

Bywają sytuacje, gdy zwykłe czteroosobowe auto osobowe nie wystarcza, by przewieźć wszystkich uczestników zabawy. Imprezy zorganizowane, spontaniczne wypady z przyjaciółmi do klubu… Po co dzielić się na kilka grup i płacić podwójnie lub potrójnie, jeżeli możecie podróżować razem jednym wozem? Nasza firma posiada w swojej ofercie przestronne samochody ośmioosobowe. To świetne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak firm.

Zakupy na telefon

Świetna opcja dla tych, którzy nie mają czasu lub ochoty wybrać się do sklepu. Wystarczy przez telefon połączyć się z konsultantem i poprosić o zrobienie i dowiezienie zakupów do domu. Kierowca otrzymuje listę potrzebnych artykułów, wybiera je w markecie według kryteriów podanych przez zleceniodawcę, po czym dostarcza je pod wskazany adres. Z tej usługi często korzystają osoby starsze, zapracowane oraz młodzi rodzice.

Pozycję lidera taxi w Katowicach zawdzięczamy nowoczesnym rozwiązaniom wdrożonym w naszej firmie

Zdecydowaliście się skorzystać z usług korporacji taksówkarskiej uważanej za lidera taxi w Katowicach? Z pewnością oczekujecie, że zamówiony samochód podjedzie szybko gdziekolwiek jesteście, a za przejazd będziecie mogli zapłacić również w sposób bezgotówkowy. Nasza firma doskonale zna nowinki technologiczne i korzysta z nich, aby maksymalnie ułatwić i umilić podróż swoim pasażerom.

Wygodne zamawianie samochodu

Szybkim i bezproblemowym sposobem na zamówienie taxi jest kontakt telefoniczny z centralą. Numer telefonu jest podany na stronie internetowej katowickiego Eko Taxi. Dzięki nowoczesnemu systemowi przydzielania zleceń, macie gwarancję, że auto przyjedzie tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli aktualnie nie możecie rozmawiać z konsultantem lub po prostu nie lubicie tej formy składania zleceń, skorzystajcie z naszej aplikacji mobilnej. Można ją ściągnąć ze sklepu Google Play lub AppStore. Prosty w obsłudze program na komórkę pozwala błyskawicznie zarezerwować przejazd ze wskazaniem miejsca odbioru i celu podróży. Dodatkowo klient może zaznaczyć interesującego go opcje dodatkowe. Do najpopularniejszych z nich należą: przejazd większym, wieloosobowym samochodem lub podstawienie pojemniejszego auta typu kombi.

Płatności bezgotówkowe

Pasażerowie Eko Taxi sami decydują o tym, w jaki sposób regulują opłatę za przejechany kurs. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób preferuje wygodną opcję płatności kartą. Nie każdy lubi nosić przy sobie plik gotówki, szczególnie turyści. Wszystkie samochody z logiem Eko Taxi są wyposażone w terminale płatnicze. Jeżeli okazałoby się, że w miejscu docelowym nie ma zasięgu i taksówkarz nie jest w stanie pobrać opłaty, kurs odbywa się na koszt firmy. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z przejazdów bezgotówkowych. To dobre rozwiązanie dla firm, które często korzystają z naszych taksówek. W tym wypadku metodę oraz termin płatności wyznacza podpisana przez obie strony umowa o świadczeniu usług przewozowych.

Jak sami się przekonaliście, nasza firma nie bez powodu jest liderem wśród korporacji taksówkarskich na Śląsku. Tajemnicą sukcesu Eko Taxi jest dbanie o ciągłe rozwijanie oferty i dostosowywanie jej do potrzeb klientów.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi Katowice - kierunek airportTaxi w Katowicach – kierunek: airport
  Taxi w Katowicach – kierunek: airport. O takiej ...
 • Ferie w KatowicachFerie w Katowicach
  W roku 2023 ferie zimowe w Katowicach odbywają się od 16 do 29 stycznia. Same Katowice są pełne atrakcji dla najmłodszych. Tutejsza oferta jest skierowana do całych rodzin, więc i dorośli mają pewność, że będą się dobrze bawić podczas takiego wypoczynku. Dostępne są przy tym miejsca ciekawe zarówno dla zupełnie małych dzieci, jak i tych nieco starszych. Z tego względu w stolicy województwa śląskiego wypoczywają nie tylko jej mieszkańcy, lecz także przybywający z innych regionów turyści....
 • Taxi z Katowic na BaliceTaxi z Katowic na Balice
  Taxi z Katowic na Balice to najwygodniejszy ze ...
 • Taxi w Katowicach do PiotrowicTaxi w Katowicach do Piotrowic
  Taxi w Katowicach do Piotrowic jest poszukiwane najczęściej przez mieszkańców tej dzielnicy lub osoby z innych obszarów miasta. Często wiąże się to z chęcią skorzystania z tutejszych terenów zielonych czy ciekawej oferty kulturalnej. Podróżowanie w te okolice komunikacją miejską jest dość utrudnione z uwagi na utrzymujący się od lat brak wygodnych połączeń tramwajowych. Z tego względu dobrym pomysłem będzie zamówienie taksówki Eko Taxi....
 • Weekend na ŚląskuWeekend na Śląsku
  Weekend na Śląsku może być naprawdę wyjątkowo spędzonym czasem. Jest tu wiele zabytków i atrakcji, które można odwiedzić z najmłodszymi i nie tylko, gdyż coś dla siebie znajdą też dorośli planujący spędzenie interesujących chwil w wolne dni. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami od Eko Taxi. W wybrane lokalizacje możesz również dojechać, korzystając z naszych taksówek, wygodnie i niewielkim kosztem. ...