Eko Taxi – lider wśród korporacji taksówkowych w Katowicach

Aglomeracja katowicka rozrasta się w dużym tempie, a komunikacja miejska nie nadąża za potrzebami coraz bardziej wymagających mieszkańców. Ci na szczęście mogą liczyć na usługi najlepszej korporacji taksówkowej, czyli Eko Taxi. Nasza firma jest jednym z liderów polskiego rynku przewozu osób. Dzięki atrakcyjnym cenom i odpowiedniemu podejściu do klientów, z miesiąca na miesiąc przewozimy coraz większą liczbę pasażerów. Stale także ulepszamy naszą ofertę o nowe propozycje.

Spis treści:
Cennik
Usługi specjalne
Najwyższy standard obsługi

Atrakcyjna oferta cenowa Eko Taxi na tle innych korporacji w Katowicach

Jednym z elementów, które wyróżniają nas na tle innych korporacji taxi w Katowicach jest cennik. Na koszt kursu składa się opłata początkowa, która uwzględnia pierwszy kilometr trasy (tzw. „opłata za trzaśnięcie drzwiami”). Wynosi ona jedyne 6 zł, niezależnie od tego, czy przejazd zamawiany jest za pośrednictwem aplikacji, czy kontaktu z centralą telefoniczną. Oczywiście jest to kwota stała, a więc nie zależy od strefy taksówkowej, godziny, pory dnia, tygodnia czy świąt.

Cena za kilometr

Staramy się, żeby nasza oferta konkurowała z innymi pod każdym względem – przede wszystkim cenowo. Z tego powodu stawki za kilometr zostały obniżone tak, by każdego mieszkańca Katowic było stać na komfortową podróż. W dni powszednie w strefie I w godz. 6.00­-22.00 kilometr kursu kosztuje równo 1,86 zł. Nocą, w święta i weekendy cena wynosi natomiast od 2,40 do 3,96 zł/km w zależności od rejonu, po którym porusza się taksówka. Postój jest płatny proporcjonalnie i wynosi 36 zł za godzinę. Oznacza to, że taksówkarz doliczy do paragonu jedynie 9 zł, jeśli w którymś momencie będzie musiał na was kwadrans poczekać.

Co wyróżnia Eko Taxi spośród innych katowickich korporacji taksówkowych?

Żyjemy w coraz większym pędzie, a nasze potrzeby i wymagania rosną i zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jako korporacja taxi jesteśmy tego świadomi, dlatego robimy wszystko, aby choć trochę ułatwić naszym klientom życie i zaoszczędzić cenny czas. Jedną z usług dodatkowych są zakupy na telefon. Kierowca wykona je według wskazań klienta i dowiezie potrzebne towary pod drzwi. To idealne rozwiązanie dla osób starszych, chorujących lub mających małe dzieci, dla których wyjście na samodzielne zakupy może być nie lada wyzwaniem.

Monitorowany przewóz dzieci

Ukochane pociechy to oczywiście największy skarb rodziców. Ich bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze, stąd kolejna unikatowa usługa naszej firmy – monitorowany przewóz dzieci w Katowicach i okolicy. Zapracowani rodzice chcą mieć pewność, że ich maluchy spokojnie i punktualnie dotrą do szkoły, babci czy na dodatkowe zajęcia. W tym celu klient, który zamawia taksówkę dla dziecka, określa dokładną lokalizację docelową, a także – jeśli ma takie życzenie – przebieg trasy. Kierowca może poinformować rodzica o dotarciu do celu SMS-em – wystarczy podać numer telefonu komórkowego, na jaki ma być wysłana wiadomość. To jedna z popularniejszych usług zamawianych przez naszych stałych klientów.

Zwierzak w podróży

Każdy, kto choć raz musiał przewieźć psa lub kota do weterynarza, wie, że bez dostępu do samochodu jest to niemałe wyzwanie. Dla wielu zwierząt transport komunikacją miejską jest bardzo stresujący, co dodatkowo denerwuje i tak już przejętych całą sytuacją właścicieli. I tu z pomocą przyjdzie Eko Taxi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za zwierzęta, które przewożone są w specjalnym transporterze. Jeśli wasz pupil jest zbyt duży na jazdę w kontenerku, wystarczy podczas zamawiania kursu zaznaczyć, że potrzebne jest auto, które akceptuje przewóz zwierząt. W tym wypadku cena kursu zwiększy się o dodatkowe 10 zł.

Wieloosobowe vany i minibusy

Organizujecie imprezę i chcecie, aby każdy z gości wygodnie i bezpiecznie wrócił z niej do domu? A może wspólnie wybieracie się na całonocną imprezę w którymś z klubów na ul. Mariackiej? Nic prostszego – oferujemy przewozy 6-osobowymi vanami i minibusami, które pomieszczą ośmiu pasażerów. Zamówienie większej taksówki wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 15 zł. Zważywszy jednak na to, że kwota rozkłada się na kilka rozwiezionych osób, jest to opłacalne rozwiązanie.

Przejazdy bezgotówkowe

Możliwość przejazdów bezgotówkowych najczęściej wykorzystywana jest przez klientów biznesowych, którym zależy na tym, by zapewnić pracownikom szybkie przemieszczanie się po mieście w celach służbowych. Zleceniodawca może monitorować liczbę przejazdów oraz ustalać ograniczenia na konkretne dni i godziny. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość wydrukowania specjalnych voucherów. Kupon można wręczyć pracownikowi lub gościom firmy. Możliwe jest także rozliczanie przejazdów za pomocą indywidualnego kodu PIN, który należy wpisać na terminalu taksówki w celu zatwierdzenia kosztu przejazdu.

Standardy obsługi w korporacji Eko Taxi w Katowicach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a co za tym idzie świetnej znajomości branży i potrzeb naszych klientów, wiemy, co oferować pasażerom, by utrzymać pozycję lidera wśród katowickich korporacji taxi. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta i okolic, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, jeżdżą bezpiecznie i odpowiedzialnie. Na specjalne życzenie kurs może obsłużyć osoba znająca język angielski – wystarczy poprosić o to podczas składania zamówienia. Jesteśmy dumni z naszej profesjonalnej kadry, która stanowi naszą wizytówkę.

Flota wygodnych samochodów

Nie ma nic ważniejszego od ludzkiego życia i zdrowia. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Jako firma ciągle inwestujemy w zakup nowych samochodów, aby spełniały one także normy środowiskowe. Nasza flota posiada aktualne przeglądy i niezbędne ubezpieczenia. Druga sprawa to wygoda i przyjemność jazdy. Stawiamy na wozy przestronne, zapewniające komfortowy przejazd wszystkim pasażerom. Nasze samochody są też wyposażone w klimatyzację i radio, które umili nawet najdłuższą podróż.

Może Cię zainteresować również