Tanie taxi w Katowicach oferuje przewozy dzieci

Polska sieć Taxi w Katowicach – poznaj cennik Eko Taxi i atrakcyjne usługi dodatkowe!

Polskie sieci taxi biją rekordy popularności nie tylko w Katowicach, ale także pozostałych dużych miastach w kraju. Do korporacji posiadających jedną z najatrakcyjniejszych ofert bez wątpienia zaliczyć można sieć Eko Taxi. Samochody tego przewoźnika rozpoznać można po znajdującym się na boku auta, charakterystycznym logo w postaci zielonej koniczynki. Już od wielu lat niestrudzenie poruszają się ulicami Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa oraz Lublina, realizując klasyczne kursy pasażerskie oraz świadcząc wiele usług dodatkowych. Jeśli szukasz transportu dla uczestników zorganizowanej imprezy, pragniesz zamówić monitorowany przewóz swojej pociechy bądź szukasz kierowcy, któremu mógłbyś zlecić zakupy na telefon – doskonale trafiłeś! Zapisz sobie numer na Eko Taxi bądź skorzystaj z dedykowanej aplikacji mobilnej, aby móc w pełni cieszyć się udogodnieniami oferowanymi przez tę sprawdzoną polską sieć taxi!

Spis treści:
Plusy korzystania z polskiej sieci taxi
Cennik Eko Taxi Katowice
Jak wygodnie zamówić taxi na terenie Katowic?
Zakupy na telefon w polskiej sieci taxi
Poznaj ofertę usług dodatkowych

Jakie są plusy korzystania z polskiej sieci taxi? Poznaj udogodnienia, jakie gwarantują pasażerom taksówki Eko Taxi w Katowicach!

Spośród wielu polskich sieci taxi w Katowicach na szczególne uznanie zasługuje korporacja Eko Taxi. Jak pokazują dane statystyczne, mieszkańcy tej metropolii z upodobaniem wybierają na swój środek lokomocji właśnie taksówki. Trudno się dziwić, w końcu korzystanie z usług wysokiej jakości przewoźnika niesie za sobą wiele bezpośrednich korzyści. Choć powód może się wydawać prozaiczny, jedną z częściej podnoszonych kwestii wskazujących przewagę taksówek nad innymi środkami transportu, jest całkowita niezależność od rozkładów jazdy tramwajów czy autobusów. Nie musimy się spieszyć na ostatni o tej godzinie autobus, zbiegać ze schodów, aby zdążyć na tramwaj po śniadaniu, czy też pędzić przez ulicę za odjeżdżającym środkiem transportu komunikacji publicznej, krzycząc i wymachując rękami do kierowcy, aby się zatrzymał. W korzystaniu z taksówek nieocenione staje się także poczucie, że zniknęły wszelkie odległości dzielące nas od strategicznych punktów na mapie miasta. Jeśli mieszkamy daleko od sieci infrastruktury miejskiej, dzięki taksówkom znika nam konieczność odbywania kilkunastominutowego spaceru na najbliższy przystanek. Nie musimy się też martwić nocnymi powrotami w miejsca, do których autobusy i tramwaje nie zaglądają – kierowca taxi bezpiecznie i szybko dowiezie nas prosto pod wskazany adres.

Nie bez znaczenia pozostaje także świadomość, że podróżując taksówką jesteśmy w stanie komfortowo przewieźć wiele nieporęcznych i dużych gabarytowo pakunków w dowolne miejsce na terenie Katowic. Podczas zamawiania taksówki z sieci Eko Taxi warto wspomnieć, że oczekujemy samochodu z większą ilością miejsca bagażowego. Jeśli poinformujemy o tym fakcie centralę, przysłany zostanie po nas model auta kombi, który pomieści wszelkie niezbędne bagaże i bezpiecznie dostarczy je prosto pod wskazany adres.

Kolejnym plusem poruszania się po terenie Katowic za pośrednictwem taksówki jest znacząca oszczędność czasu. Wie o tym każdy, kto się zgubił w czasie pieszej wycieczki po zakamarkach miasta. Taxi to sprawdzony sposób na bezproblemowe dotarcie pod wskazany adres – szczególnie, jeśli odwiedzamy Katowice po raz pierwszy bądź spieszymy się na wyjątkowe wydarzenie kulturalne czy artystyczne. Przydaje się także przy potrzebie dotarcia na lotnisko czy dworzec kolejowy. Na szczególną uwagę zasługują auta z zieloną koniczynką Eko Taxi – dzięki najnowocześniejszemu systemowi wydawania zleceń taksówkarskich wdrożonemu w korporacji, zyskujemy pewność, że zamawiając taxi sygnowane tym charakterystycznym logo błyskawicznie zrealizujemy swój przejazd. Nie bez znaczenia pozostaje także doskonała znajomość topografii Katowic, jaką poszczycić się mogą kierowcy zatrudnieni w tej słynnej polskiej sieci taxi. Dzięki doskonałemu obeznaniu w położeniu najważniejszych skrótów i ważnych skrzyżowań, taksówkarz Eko Taxi jest w stanie przewieźć pasażera najbardziej optymalną i możliwie najkrótszą trasą w dowolny punkt na mapie Katowic.

Niepodważalną zaletą podróżowania taksówkami jest także możliwość korzystania z ich usług o dowolnej porze dnia i nocy. Jest wiele obszarów na terenie Katowic, w które niezwykle trudno jest dostać się po godzinie 23:00 za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Na szczęście razem z Eko Taxi nocne wypady nie stanowią najmniejszego problemu – wystarczy jeden telefon na całodobową centralę, aby samochód z koniczynką zawiózł nas we wskazane miejsce niezależnie od pory dnia czy nocy.

Kolejną zaletą, której nie może zabraknąć w zestawieniu niewątpliwych korzyści, jakie dają usługi polskiej sieci taxi, jest niezwykły komfort podróżowania tego typu formą transportu. Klimatyzowane, przestronne auta, gotowe wygodnie pomieścić zarówno pasażerów, jak i ich bagaże, to wspaniała alternatywa dla zatłoczonych środków komunikacji miejskiej. Zbawienne mogą okazać się także w sytuacji, gdy podróżujemy z wyjątkowo wymagającymi pasażerami, jakimi są małe dzieci czy też osoby niepełnosprawne. Zapomnijmy o wypchanym po brzegi autobusie i cieszymy się komfortowym przejazdem w gronie najbliższych!

Ile kosztują usługi polskiej sieci taxi w Katowicach? Poznaj cennik Eko Taxi i skończ z przepłacaniem

Cennik polskiej sieci Eko Taxi należy do najatrakcyjniejszych ofert w Polsce. Bez względu na to, czy mówimy o Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Lublinie, ceny za przejazdy taksówkami w sygnowanymi zieloną koniczynką należą do najniższych w kraju.

W Katowicach opłata początkowa za słynne „trzaśnięcie drzwiami” wynosi zaledwie 6 zł i zalicza się do najniższych stawek taxi na terenie całego miasta. Następnie do tej kwoty dodawana jest stawka za każdy przejechany kilometr, która w przypadku Eko Taxi wynosi zaledwie:

  • I taryfa – 1,86 zł
  • II taryfa – 2,40 zł
  • III taryfa – 3,20 zł
  • IV taryfa – 3,96 zł

Przedstawiając szczegóły dotyczące niezwykle atrakcyjnego cennika polskiej sieci Eko Taxi, nie sposób pominąć także ciekawych rozwiązań związanych z różnorodnymi metodami płatności. W każdym samochodzie sygnowanym logo korporacji istnieje możliwość realizacji należności za przejazd zarówno za pośrednictwem tradycyjnych środków płatności w postaci gotówki, jak i przy wykorzystaniu karty płatniczej. Auta Eko Taxi wyposażone są bowiem w terminal płatniczy umożliwiający zapłacenie za kurs kartą debetową, kredytową bądź płatniczą z systemem paypass. Niezależnie od wybranej metody płatności można w prosty sposób obliczyć szacowaną kwotę za przejazd – wszystko dzięki stałym, atrakcyjnym stawkom za każdy przejechany kilometr.

Polska sieć Eko Taxi funkcjonująca na terenie Katowic oferuje swoim pasażerom także alternatywną opcję realizacji płatności za przejazdy. Mowa tu o rozwiązaniu opierającym się na zasadach specjalnej umowy na kursy bezgotówkowe. To oferta szczególnie atrakcyjna dla klienta biznesowego, gdyż zapewnia wygodne i komfortowe przejazdy na konferencje, spotkania służbowe czy w ramach przewozu wewnętrznej korespondencji branżowej. Różnica pomiędzy kursem bezgotówkowym a klasycznym przejazdem taxi widoczna jest w momencie realizacji należności – po zakończeniu standardowej podróży płacimy według wskazań taksometru, natomiast w przypadku pasażerów z podpisaną umową na przejazdy bezgotówkowe kwota zliczana jest na comiesięcznej fakturze VAT. Faktura wystawiana jest przez przewoźnika Eko Taxi i realizowana przez wybrane przedsiębiorstwo w ciągu 21 dni od chwili wygenerowania dokumentu. Zawiera wszystkie dotychczas zrealizowane kursy taxi, których bieżącą kontrolę umożliwia specjalne oprogramowanie. Jest to platforma elektroniczna Eko Taxi, dzięki której osoba zarządzająca przejazdami ma dostęp do kompletnej historii dotychczas zrealizowanych kursów bezgotówkowych łącznie z ich datami, godzinami, czasem trwania oraz numerem uprawnionego telefonu, z którego wzywany był przejazd. Reprezentant przedsiębiorstwa przypisany do zarządzania platformą może także wprowadzić do programu szereg ustawień, dzięki którym zyska pełną kontrolę nad przejazdami pracowników. Mowa tu na przykład o dostosowaniu zakresu godzinowego, w jakim możliwe będzie korzystanie z kursów czy też zaznaczeniu dni tygodnia, w których pracownicy nie mogą wzywać taryfy na podstawie umowy. Dzięki temu możemy ustalić, aby kursy bezgotówkowe dostępne były jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, bez możliwości korzystania z taksówek w weekendy. Tego typu konfiguracja zapobiega sytuacji, w której pracownicy wybranej korporacji korzystają z przejazdów w celach innych niż służbowe.

Sposoby zamawiania taksówki z polskiej sieci Eko Taxi. Dowiedz się, w jaki sposób najszybciej wezwać taryfę na terenie Katowic!

W polskiej sieci, jaką jest Eko Taxi Katowice, liczy się nie tylko niezwykle atrakcyjny cennik, ale także wygodne sposoby zamawiania taksówki. Mając na uwadze najwyższy poziom komfortu swoich pasażerów, korporacja umożliwia im zamówienie taksówki poprzez dwie praktyczne metody. Wzywaj taxi tak, jak lubisz!

Tradycyjnie przez telefon

Pierwszą metodą wzywania taksówki w Eko Taxi Katowice jest tradycyjne połączenie telefonicznie z centralą. Wystarczy wybrać dostępny na stronie internetowej numer, a w momencie połączenia z centralą podać dyspozytorce adres startowy, na jaki wysłany zostanie samochód. To także moment, w którym możemy dopytać o wiele istotnych kwestii bezpośrednio związanych z naszym przejazdem. Mowa tu na przykład o szacunkowej cenie za kurs – wystarczy podać adres docelowy, aby pani w centrali podała nam przybliżoną wartość należności za podróż. Dzwoniąc na centralę, możemy także wyrazić życzenia specjalne dotyczące środka transportu. Mowa tu o możliwości zamówienia mieszczącego pojemne bagaże samochodu typu kombi, poinformowania kierowcy o planowanym przewożeniu zwierzęcia czy też konieczności podstawienia auta wyposażonego w specjalny fotelik dla dziecka. Podczas wykonywania telefonu na centralę warto wspomnieć także o liczbie pasażerów. To szczególnie istotna informacja w momencie, w którym taksówką mają jechać więcej niż cztery osoby – istnieje wówczas możliwość podstawienia taxi busa, który pomieści nawet do 8 pasażerów! Za pośrednictwem połączenia telefonicznego z centralą możemy zamówić nie tylko tradycyjny kurs z jednego punktu Katowic na drugi, ale także wszelkie usługi dodatkowe, jakie znaleźć można w ofercie.

Wygodnie przez aplikację mobilną

Istnieje także drugi sposób szybkiego i komfortowego zamawiania taksówki w polskiej sieci Eko Taxi. Mowa o wykorzystaniu specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej, dzięki której od zamówienia taksówki dzieli nas zaledwie kilka kliknięć. Program jest całkowicie darmowy i niezwykle intuicyjny w użyciu. Wystarczy pobrać aplikację do pamięci telefonu, a następnie zarejestrować w programie nasz numer kontaktowy. Aplikacja zapyta nas o dostęp do lokalizacji – po wyrażeniu zgody będzie samoczynnie pobierać nasz bieżący adres w charakterze punktu startowego dla kursu taxi. W programie przewidziano także pole na adres docelowy oraz mapkę, na której przy w czasie kursu wyświetla się dokładna pozycja zamówionej przez nas taksówki. Aplikacja mobilna Eko Taxi umożliwia zamówienie samochodu idealnie dostosowanego do naszych potrzeb. Dzięki dostępnym ustawieniom możemy zaznaczyć, że zależy nam na podstawieniu samochodu mieszczącego więcej niż czworo pasażerów, wybieramy taksówkę z możliwością realizacji przewozu zwierząt czy też dajemy do zrozumienia osobie zarządzającej systemem wezwań, że zależy nam na kierowcy posługującym się językiem angielskim. Aplikacja umożliwia także wezwanie samochodu typu kombi – na wypadek, gdybyśmy podróżowali z wieloma bagażami. Gdy uzupełnimy wszystkie pola związane z adresami i zaznaczymy interesujące nas opcje dodatkowe, na ekranie telefonu wyświetli nam się komplet informacji dotyczących przejazdu. Chodzi o następujące dane:

  • orientacyjny czas oczekiwania na przyjazd zamówionej taksówki,
  • szacunkowa opłata za planowany kurs,
  • model, marka oraz numer korporacyjny samochodu, który przyjął nasze zlecenie,
  • bieżąca lokalizacja, w jakiej znajduje się jadący do nas samochód.

Jakie usługi dodatkowe oferuje polska sieć Eko Taxi w Katowicach? Zakupy na telefon 24/7 – wystarczy zadzwonić!

Eko Taxi w Katowicach to polska sieć, która poza komfortowymi przewozami pasażerskimi wykonywanymi z jednego punktu na mapie miasta w drugi, oferuje również niezwykle szeroki wachlarz usług dodatkowych. Mowa tu między innymi o atrakcyjnej usłudze w postaci całodobowych zakupów na telefon, jakie zlecić możemy kierowcy taksówki. To opcja, którą szczególnie cenią sobie bywalcy wszelkiego rodzaju imprez i prywatek. Jeden telefon wystarczy, aby zapobiec niezwykle czasochłonnej, pieszej wyprawie do najbliższej stacji benzynowej w samym środku nocy. Kierowca błyskawicznie zrealizuje powierzoną mu listę zakupów i dostarczy je pod wskazany adres. Przez zakupy na telefon sieć Eko Taxi rozumie oczywiście szereg podstawowych produktów dostępnych w większości sklepów spożywczych.

Z usługi zakupów realizowanych za pośrednictwem taksówki chętnie korzystają także osoby, które nabawiły się przeziębienia lub grypy, w związku z czym zmuszone są do pozostania w domu. Kiedy najbliżsi udali się do szkoły lub pracy, trudno o kogoś, kto sporządziłby nam zakupy w najbliższej aptece. Wystarczy jeden telefon i przekazanie listy zakupów osobie w dyspozytorni, aby pierwsza wolna taksówka Eko Taxi oddelegowana została do apteki na terenie Katowic. Kilka chwil później kierowca będzie tuż pod domem klienta, zapewniając błyskawiczną realizację usługi.

Po taxi z opcją przywiezienia zakupów zadzwonić można również w sytuacji, gdy mamy szczególną ochotę na posiłek z restauracji, która nie zapewnia klientom dowozu zamówionych dań. Wystarczy jeden telefon, aby ulubione potrawy trafiły do nas z drugiego końca miasta – i to jeszcze ciepłe!

Jakie pozostałe usługi dodatkowe znaleźć możemy w ofercie polskiej sieci Eko Taxi w Katowicach?

Eko Taxi Katowice to polska sieć, która świetnie spisuje się nie tylko w zapewnianiu zakupów na telefon, ale i w wielu innych zadaniach specjalnych zlecanych jej przez klientów. Poznaj najistotniejsze usługi dodatkowe, jakie znaleźć możemy w ofercie przewoźnika!

Monitorowany przewóz dzieci

W Eko Taxi funkcjonuje opcja umożliwiająca zapewnienie całkowicie bezpiecznego przejazdu dla najmłodszych pasażerów. Jeśli chcesz zyskać gwarancję, ze Twoje dziecko z wieczornych zajęć dodatkowych trafi bezpośrednio do domu, zamów usługę przewozu monitorowanego i dokładnie ustal z kierowcą szczegóły planowanej trasy. Na życzenie rodzica taksówkarz może odprowadzić dziecko do budynku szkoły bądź telefonicznie potwierdzić, że maluch bezpiecznie trafił w wyznaczone miejsce.

Przewóz przesyłek na terenie Katowic

Potrzebujesz nadać paczkę na terenie Katowic, ale nie masz chwili, aby zajrzeć na pocztę? Żaden problem! Eko Taxi umożliwia bowiem przewiezienie pakunku na wskazany adres – wystarczy przekazać go kierowcy i poinstruować, w jakie miejsce powinien się udać. Pomocne będzie także zostawienie numeru telefonu do osoby, która oczekuje paczki w danym miejscu.

Podobne wpisy